Skocz do zawartości

16 sty 2017 21:41    Bartq w Akcesoria
2271 Wyświetleń

Kickstarter to wysyp oryginalnych i innowacyjnych akcesoriów montażowych do kamer sportowych. Dokładnie tak samo jest w tym przypadku, i tym razem musimy przyznać, że jest to chyba jedna z najdziwniejszych rzeczy jakie widzieliśmy.

 

Czy bylibyście w stanie powierzyć swoją kamerę mocowaniu, które jest tak naprawdę kulką zrobioną z samoprzylepnego materiału? Twórcy GekkoGum dokładnie na to liczą – że powierzycie życie swojej kamery czy smartofna w ręce przylepnej kulki.

 

Kampania na kickstarterze już się zakończyła, oczywiście z pozytywnym skutkiem dla twórców GekkoGum. Producent zapewnia, że wielokrotnie testował to oryginalne narzędzie, zarówno we własnym zakresie jak i u innych użytkowników. W przypadku gdy wspierający inicjatywę również będą mieć pozytywne odczucia co do produktu, to z pewnością będziemy mieć nowe, bardzo popularne mocowanie, które w środowisku filmowym może znaleźć bardzo dużo zastosowań. Dzięki GekkoGum możemy zamocować kamerę praktycznie wszędzie, dzięki czemu uzyskamy bardzo dużo różnorodnych ujęć za pomocą jednego akcesorium Zdolności GekkoGum najlepiej oddaje poniższe zdjęcie, gdzie kamera została za jego pomocą przyczepiona do sztycy rowera.

 

Tak więc jeśli w swoich produkcjach filmowych szukacie oryginalnych ujęć, to z pewnością będzie to rozwiązanie dla Was. Miejmy jedynie nadzieję, że cena nie będzie odstraszać potencjalnych kupców. Jeden GekkoGum jest oczywiście bardzo małych rozmiarów i może zostać użyty wielokrotnie. GekkoGum posiada oczywiście pewne ograniczenia. Możemy na nim umieścić urządzenie o maksymalnej wadze 200g. Dodatkowo producent nie zaleca stosowania GekkoGum do sportów wodnych oraz ostrzega, że nie można go zastosować na powierzchni z sylikonu. Kulka wykonana jest z gumowej mieszanki, bez dodatków szkodzliwych substancji. Producent twierdzi, że nie ma żadnego zapachu, nie tłuści się oraz nie klei się do palców. Dodatkowo, GekkoGum może być wyczyszczone za pomocą jedynie wody i zachowuje swoją charakterystykę przez długi okres czasu – producent podaje, że mogą to być nawet lata!