Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Michal%s - zdjęcie
  Michal napisał:
  https://www.zhiyun-tech.com/EVO2
  12 cze 2018 08:03
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  jaki masz na to budżet?
  04 cze 2018 19:22
 • Kosa%s - zdjęcie
  Kosa napisał:
  Minutnik z Ikei fajna sprawa i sprawdza się w wielu sytua...
  23 maj 2018 09:42
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
16 kwi 2015 21:04    Bartq w Akcesoria
- - - - -
2339 Wyświetleń
Dzięki wprowadzeniu nowego produktu, GoPro sprawi, że transmisje na żywo z wydarzeń sportowych staną się jeszcze bardziej wciągające i ekscytujące! Urządzeniem tym jest nadajnik GoPro HeroCast.

Transmiter ułatwia producentom udostępnienie obrazu na żywo, dzięki czemu będziemy w stanie oglądać niepowtarzalne ujęcia z wydarzeń, nie tylko sportowych, z jeszcze większym zaangażowaniem.

HeroCast został już przetestowany na meczu hokeja w Stanach Zjednoczonych podczas All-Star Weekend i najwidoczniej działa bez zarzutu. Urządzenie powstało we współpracy z firmą Vislink i jest zdecydowanie mniejsze i lżejsze od konkurencyjnych. Dzięki temu kamera GoPro wciąż może być mocowana w miejscach, które zapewniają świetne ujęcia POV. HeroCast umożliwia transmisję obrazu na żywo w jakości FullHD 1080p oraz HD 720p z prędkością 60 klatek na sekundę. Nadajnik korzysta ze standardowego kodowania H.264 oraz może pochwalić się małym opóźnieniem obrazu wymaganym przez profesjonalistów.

Dołączona grafika

HeroCast jest kompatybilny z kamerami HERO 4 oraz HERO 3+ i będzie dostępny w dwóch wersjach. Bateria pozwala na pracę przez około 40 minut w obu konfiguracjach, jednak może być podłączona do zasilania zewnętrznego.

Pierwsza konfiguracja zawiera transmiter, który jest odrębnym urządzeniem i podłączany jest do kamery przez złącze HDMI. HeroCast BacPac jest drugą konfiguracją, która łączy nadajnik bezpośrednio do kamery w obudowie. GoPro podkreśla, że jest on odporny na trudne warunki atmosferyczne.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale obydwie konfiguracje będą kosztować zatrważające 7.500$, co sprawia, że urządzenie trafi do bardzo wąskiej grupy profesjonalistów.

Dołączona grafika

Zapraszamy do dyskusji na temat HeroCast do tematu na FORUM.

0 Comments