Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Micheł%s - zdjęcie
  Micheł napisał:
  Witam. Pliki GX*** są na kodekach H265 i tu cały problem....
  wczoraj, 06:07
 • sebo%s - zdjęcie
  sebo napisał:
  Można to zrobić bez tego doungla?
  09 wrz 2018 12:10
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czyli to normalne, że całe jedno nagranie może być podzie...
  05 wrz 2018 17:54
 • wianek07%s - zdjęcie
  wianek07 napisał:
  Zeby nie zaczynać nowego tematu zapytam tutaj. Roznica m...
  14 sie 2018 08:18
 • Yamaha-Man%s - zdjęcie
  Yamaha-Man napisał:
  Czyli to normalne, że całe jedno nagranie może być podz...
  09 sie 2018 18:55
16 kwi 2015 21:04    Bartq w Akcesoria
- - - - -
2402 Wyświetleń
Dzięki wprowadzeniu nowego produktu, GoPro sprawi, że transmisje na żywo z wydarzeń sportowych staną się jeszcze bardziej wciągające i ekscytujące! Urządzeniem tym jest nadajnik GoPro HeroCast.

Transmiter ułatwia producentom udostępnienie obrazu na żywo, dzięki czemu będziemy w stanie oglądać niepowtarzalne ujęcia z wydarzeń, nie tylko sportowych, z jeszcze większym zaangażowaniem.

HeroCast został już przetestowany na meczu hokeja w Stanach Zjednoczonych podczas All-Star Weekend i najwidoczniej działa bez zarzutu. Urządzenie powstało we współpracy z firmą Vislink i jest zdecydowanie mniejsze i lżejsze od konkurencyjnych. Dzięki temu kamera GoPro wciąż może być mocowana w miejscach, które zapewniają świetne ujęcia POV. HeroCast umożliwia transmisję obrazu na żywo w jakości FullHD 1080p oraz HD 720p z prędkością 60 klatek na sekundę. Nadajnik korzysta ze standardowego kodowania H.264 oraz może pochwalić się małym opóźnieniem obrazu wymaganym przez profesjonalistów.

Dołączona grafika

HeroCast jest kompatybilny z kamerami HERO 4 oraz HERO 3+ i będzie dostępny w dwóch wersjach. Bateria pozwala na pracę przez około 40 minut w obu konfiguracjach, jednak może być podłączona do zasilania zewnętrznego.

Pierwsza konfiguracja zawiera transmiter, który jest odrębnym urządzeniem i podłączany jest do kamery przez złącze HDMI. HeroCast BacPac jest drugą konfiguracją, która łączy nadajnik bezpośrednio do kamery w obudowie. GoPro podkreśla, że jest on odporny na trudne warunki atmosferyczne.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale obydwie konfiguracje będą kosztować zatrważające 7.500$, co sprawia, że urządzenie trafi do bardzo wąskiej grupy profesjonalistów.

Dołączona grafika

Zapraszamy do dyskusji na temat HeroCast do tematu na FORUM.

0 Comments