Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czy ktoś używa/używał takiej głowicy obrotowej do TimeLa...
  26 kwi 2018 21:21
 • rhardy%s - zdjęcie
  rhardy napisał:
  Micheł dzięki za zainteresowanie. A jak to zmienić, tak k...
  06 kwi 2018 18:02
 • Micheł%s - zdjęcie
  Micheł napisał:
  Siemasz. Posiadam Hero 6 i "stary" pilot i działa bezprob...
  06 kwi 2018 17:49
2217 Wyświetleń

Lampa Sidekick do GoPro

10 lut 2015 20:20    Bartq w Akcesoria
- - - - -
2217 Wyświetleń
Pomimo zwiększającej się funkcjonalności kamer sportowych w warunkach słabego oświetlenia, wciąż jest to główna bolączka tego rodzaju sprzętu. Problem również w dużym stopniu dotyka GoPro. Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam rozwiązanie od firmy Knog – lampę Qudos Action. Otóż firma doczekała się konkurencji…

Dołączona grafika

Urządzenie, które nazywa się Sidekick (z języka ang. „Pomocnik”) zostało zaprojektowane przez firmę Light & Motion, która ma swoją siedzibę w Kalifornii. Light & Motion specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań z zakresu oświetlenia outdoor. Sidekick oczywiście jest tego dobrym przykładem.

Podstawowy model Sidekick Flood wykonany jest w większości z aluminium, wyróżnia się wodoodpornością do 61 metrów oraz generuje światło o mocy 600 lumenów dzięki lampie LED Cree XM-L U2. Drugi model, Sidekick Duo, dodatkowo umożliwia użytkownikowi na przełączenie strumienia światła na moc 400 lumenów, co jest takim samym wynikiem jak w przypadku wspomnianego wcześniej Qudos Action.

Dołączona grafika

Lampa wyposażona jest w ładowaną za pomocą USB baterię litowo-jonową, która zapewnia czas pracy równy godzinie. Stan naładowania baterii wskazywany jest dodatkowo przez czytnik LED.

Pomimo tego, że wymiary Sidekick nie są dopasowane tak jak Qudos Action, to system mocowania lampy rekompensuje ten detal. Sidekick mocowany jest na przedłużeniu standardowej śruby, której użytkownik używa do zamocowania GoPro.

Dołączona grafika

Light & Motion wciąż można wspierać na Kickstarterze, chociaż już jest pewne, że projekt wystartuje. Dotacje trzykrotnie przewyższyły już wymaganą kwotę. Za kwotę dotacji 100$ można zamówić Sidekick Flood, natomiast model Duo dostaniemy za 135$. Prognozowana cena detaliczna, to 129$ za model Flood oraz 149$ za Sidekick Duo.

Do dyskusji na temat lampy Sidekick zapraszamy do tematu na FORUM.

Dołączona grafika


sidekick gopro light
Album: GoPro Sidekick
5 grafiki
0 Komentarze


0 Comments