Skocz do zawartości

22 cze 2015 19:48    Bartq w Akcesoria
3412 Wyświetleń
Chyba niemal każda osoba, która zostałaby poproszona o wskazanie największego minusa kamer GoPro wskazałaby pojemność baterii. Była to od kiedy pamiętamy największa bolączka kamer tego producenta. Rozwiązaniem oczywiście są zapasowe baterie, ale te też się wyczerpują, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie.

Dołączona grafika

Firma Polar Pro postanowiła wyjść naprzeciw użytkownikom, którzy chcą mieć zawsze przy sobie naładowany komplet baterii i stworzyło PowerVault, czyli walizkę łączącą funkcję… walizki, oraz ładowarki. Wbudowana w nią bateria wystarczy na pięciokrotne naładowanie baterii GoPro.

Na pierwszy rzut oka PowerVault wygląda jak większość walizek. Na zewnątrz wykończona jest wodoodpornym materiałem, wszyty zamek również jest wodoodporny i pomaga chronić wnętrze pokrowca przed wodą i śniegiem. Wewnątrz znajdziemy miejsce na jedną kamerę GoPro oraz na najbardziej niezbędne akcesoria.

Dołączona grafika

Wewnątrz znajdziemy również to, co wyróżnia PowerVault spośród innych walizek, czyli baterię wraz z gniazdami. Mamy do dyspozycji cztery gniazda, dwa dla baterii do GoPro HERO 4 oraz dwa dla baterii do HERO 3/3+. Wbudowana bateria o pojemności 5,200 mAh jest w stanie w pełni naładować akumulator GoPro w około półtorej godziny, lub też zapełnić 70% w 45 minut. Należy jednak zaznaczyć, że użytkownicy mogą jednocześnie ładować albo baterię do HERO 4 albo do HERO 3/3+.

Dołączona grafika

PowerVault dzięki temu, że posiada gniazdo USB, może posłużyć jako ładowarka innych urządzeń, takich jak smartfon czy tablet. Walizka waży 425 gram, a jej wymiary to 33 x 25 x 5 cm. PowerVault można zamawiać na stronie producenta za 100$.

Do dyskusji na temat PowerVault zapraszamy do tematu na FORUM.

Źródło: http://polarprofilte...ry-Storage-Case