Skocz do zawartości

29 kwi 2014 12:27    Michal w Akcesoria
2987 Wyświetleń
Sena Technologies Inc jest wiodącym dostawcą urządzeń łączności Bluetooth , w tym Interkomów dla motocyklistów z technologgią Bluetooth. Od swojego pierwszego flagowego produktu , interkomu SMH10 Bluetooth / Zestaw słuchawkowy do kasków motocyklowych, Sena jest wiodącym dostawcą systemów łączności Bluetooth do power sportów i innych aktywności na świeżym powietrzu . Sena oferuje swoje produkty na całym świecie za pośrednictwem globalnej sieci dystrybutorów i sprzedawców.

Więcej informacji na temat Sena Technologies Inc i jej produktów można znaleźć www.SenaBluetooth.com . Śledź na Facebooku na Facebook.com / senabluetooth lub na Twitter @ senabluetooth.
Sena Technologies, Inc., firma, która prezentuje innowacyjne roziwązania Bluetooth na rynku motocyklowym oraz aktywności na Świerzym powietrzu przedstawiła Sena Bluetooth Audio Pack dla *GoPro®, zupełnie nowe urządzenie, które umożliwia nagrywanie dziwię ku porzez Bluetooth dla kamer GoPro Hero3 oraz Hero3+. Sena Bluetooth Audio Pack mocuje się z tyłu kamery GoPro i daje użytkownikom możliwość bezprzewodowo nagrywania wysokiej jakości dźwięku za pomocą mikrofonu Sena lub innej marki mikrofonu z technologią Bluetooth. Użytkownicy Sena mają możliwość nagrywania jednego głosu , jak również rozmowy z innymi użytkownikami. Sena Bluetooth Audio Pack jest już dostępny na stronie producenta lub przez sprzedawców detalicznych w Ameryce Północnej w cenie 99 $.


Dołączona grafika

.
"W Sena staramy się zawsze zapewnić klientom innowacyjne produkty. Jesteśmy podekscytowani , że możemy zaoferować produkt, który zwiększy atrakcyjność filmów użytkowników oraz ich przygód . Sena Bluetooth Audio Pack oferuje rozwiązanie braku bezprzewodowych możliwości dźwiękowych, które występują obecnie , "powiedział Tae Kim , prezes i dyrektor generalny Sena Technologies , Inc "Możliwość nagrywania pojedynczego głosu , jak również rozmów przez interkom , pomoże konsumentom wyeliminować konieczność dodatkowej edycji i dźwięk tak jak to się dzieje zostanie nagrany w czasie rzeczywistym . To możliwości jakich nie może zaoferować żaden inny produkt na rynku, cały czas pracujemy nad jeszcze lepszymi rozwiązaniami i jesteśmy pewni, że nasi klienci będą zadowoleni . "

Dołączona grafika
Sena Bluetooth Audio Pack został stworzony dla motocyklistów, osób uprawiających sporty na Świeżym powietrzu odkrywców i wszystkich miłośników przygód, którzy chcą dodajc głosu do ich wideo w jakości Ultra High Definition ( UHD ) bądź CD - audio. Z Sena Bluetooth Audio Pack użytkownicy mają możliwość nagrywania swojego głosu jak również rozmów przez interkom, w odległości do 100 metrów, eliminując jednocześnie konieczność dodatkowej edycji audio. Dzięki możliwości Bluetooth , użytkownik może użyć zestaw Sena bądź inne zestawy słuchawkowe do zapisywania dźwięku , bez konieczności niepotrzebnych przewodów. Sena oferuje opcjonalną wodoszczelną obudowę dla użytkowników planujących aktywności w niekorzystnych warunkach pogodowych .
Sena Bluetooth Audio Pack posiada możliwość aktualizacji oprogramowania co powoduje, że pozostaje kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi technologiami Bluetooth. Uaktualnienia oprogramowania są darmowe dla wszystkich zarejestrowanych klientów Sena .
Sena Bluetooth Audio Pack jest dostępny do wysyłki przez lokalnych sprzedawców (USA) oraz w sklepie internetowym Seny . Aby uzyskać więcej informacji na temat Sena Bluetooth Audio Pack, a także pełną linię produktów Seny , odwiedź www.SenaBluetooth.com .