Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czy ktoś używa/używał takiej głowicy obrotowej do TimeLa...
  26 kwi 2018 21:21
 • rhardy%s - zdjęcie
  rhardy napisał:
  Micheł dzięki za zainteresowanie. A jak to zmienić, tak k...
  06 kwi 2018 18:02
 • Micheł%s - zdjęcie
  Micheł napisał:
  Siemasz. Posiadam Hero 6 i "stary" pilot i działa bezprob...
  06 kwi 2018 17:49
15 sie 2015 13:14    Bartq w Oprogramowanie
- - - - -
2598 Wyświetleń
Godziny materiału, gigabajty danych. Każdy kto zaczął swoją przygodę z kamerą sportową na pewno zna to uczucie kiedy wypadałoby w końcu skleić filmik z wakacji czy wypadu na deskę lub rower, ale nadmiar danych skutecznie nas zniechęca.
Na dodatek edycja i tworzenie filmów wymaga jednak pewnej wiedzy od użytkownika, dlatego też część posiadaczy kamer sportowych nawet nie zabiera się za tworzenie klipu.

Niedługo sprawa może zostać znacznie uproszczona, a to dzięki aplikacji dedykowanej użytkownikom kamer GoPro. Według TechCrunch, prezydent GoPro, Tony Bates ujawnił, że firma jest w trakcie tworzenia aplikacji, która da użytkownikom możliwość edytowania filmów i sklejania ich w klipy bezpośrednio na telefonie czy tablecie. Bates powiedział, że aplikacja jest już w ostatnich fazach testowania i może ujrzeć światło dzienne w ciągu najbliższych miesięcy.

Dodatkowo, prezydent GoPro potwierdził, że firma planuje uruchomienie chmury, w której byłyby automatycznie generowane krótkie filmy z materiałów użytkowników. Ponoć prace nad chmurą już się rozpoczęły, a nawet jest już gotowa pierwsza wersja testowa. Jedną z funkcji, którą GoPro testuje jest komponowanie krótkich filmów z materiałów nakręconych przez różne kamery, nie tylko GoPro.

0 Comments