Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Micheł%s - zdjęcie
  Micheł napisał:
  Witam. Pliki GX*** są na kodekach H265 i tu cały problem....
  wczoraj, 06:07
 • sebo%s - zdjęcie
  sebo napisał:
  Można to zrobić bez tego doungla?
  09 wrz 2018 12:10
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czyli to normalne, że całe jedno nagranie może być podzie...
  05 wrz 2018 17:54
 • wianek07%s - zdjęcie
  wianek07 napisał:
  Zeby nie zaczynać nowego tematu zapytam tutaj. Roznica m...
  14 sie 2018 08:18
 • Yamaha-Man%s - zdjęcie
  Yamaha-Man napisał:
  Czyli to normalne, że całe jedno nagranie może być podz...
  09 sie 2018 18:55
15 sie 2015 13:14    Bartq w Oprogramowanie
- - - - -
2690 Wyświetleń
Godziny materiału, gigabajty danych. Każdy kto zaczął swoją przygodę z kamerą sportową na pewno zna to uczucie kiedy wypadałoby w końcu skleić filmik z wakacji czy wypadu na deskę lub rower, ale nadmiar danych skutecznie nas zniechęca.
Na dodatek edycja i tworzenie filmów wymaga jednak pewnej wiedzy od użytkownika, dlatego też część posiadaczy kamer sportowych nawet nie zabiera się za tworzenie klipu.

Niedługo sprawa może zostać znacznie uproszczona, a to dzięki aplikacji dedykowanej użytkownikom kamer GoPro. Według TechCrunch, prezydent GoPro, Tony Bates ujawnił, że firma jest w trakcie tworzenia aplikacji, która da użytkownikom możliwość edytowania filmów i sklejania ich w klipy bezpośrednio na telefonie czy tablecie. Bates powiedział, że aplikacja jest już w ostatnich fazach testowania i może ujrzeć światło dzienne w ciągu najbliższych miesięcy.

Dodatkowo, prezydent GoPro potwierdził, że firma planuje uruchomienie chmury, w której byłyby automatycznie generowane krótkie filmy z materiałów użytkowników. Ponoć prace nad chmurą już się rozpoczęły, a nawet jest już gotowa pierwsza wersja testowa. Jedną z funkcji, którą GoPro testuje jest komponowanie krótkich filmów z materiałów nakręconych przez różne kamery, nie tylko GoPro.

0 Comments