Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Michal%s - zdjęcie
  Michal napisał:
  https://www.zhiyun-tech.com/EVO2
  12 cze 2018 08:03
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  jaki masz na to budżet?
  04 cze 2018 19:22
 • Kosa%s - zdjęcie
  Kosa napisał:
  Minutnik z Ikei fajna sprawa i sprawdza się w wielu sytua...
  23 maj 2018 09:42
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
05 sty 2015 14:11    Bartq w Oprogramowanie
- - - - -
2073 Wyświetleń
Niezależnie od tego czy jedziesz wygodnym kombi na rodzinny wypad za miasto, czy śrubujesz rekord okrążenia na podmiejskim torze sportową „M” wersją, zawsze znajdziesz dobrą okazję do tego, aby nakręcić swoją przejażdżkę kamerą GoPro. Dzięki inicjatywnie techników z BMW, filmowanie kamerą GoPro podczas jazdy Twoim samochodem z Bawarii stało się jeszcze prostsze. W najnowszych modelach obsługa kamery została zintegrowana z systemem samochodowym BMW.


Dołączona grafika


Jest to pierwsza taka funkcjonalność systemu wśród koncernów samochodowych. BMW wprowadziło takie rozwiązanie zarówno do BMW App jak i Mini Connected i wykorzystuje do tego aplikację GoPro zainstalowaną na iPhonie. Dzięki integracji, system wyciąga podstawowe funkcje sterowania kamery z iPhone’a na kolorowy wyświetlacz oraz kontroler iDrive. Kamera może być sterowana niezależnie od tego, czy będzie zamontowana wewnątrz, czy na zewnątrz samochodu.Phil Johnston, szef AppCenter BMW w USA powiedział, że GoPro jest całkowicie naturalnym uzupełnieniem dla entuzjastów BMW. Dodał, że dzięki elastyczności systemu samochodowego BMW, są w stanie dostarczyć entuzjastom BMW nowe, bezpieczne funkcjonalności wykorzystujące technologię kamer GoPro, które wcześniej nie były możliwe. Gdy kamera połączona jest z systemem samochodu, aplikacja pokazuje predefiniowane tryby, które możemy wybierać w zależności od tego w jakich warunkach obecnie używamy kamery.


Dołączona grafika


Kierowca dzięki aplikacji może włączyć i wyłączyć kamerę, rozpoczynać i kończyć nagrywanie, wybierać tryb fotograficzny lub wideo. Dostępne jest sześć trybów określających w jakich warunkach jeździmy: jazda wypoczynkowa filmowanie otoczenia, jazda nocna, jazda sportowa filmowanie otoczenia, filmowanie wnętrza auta, time lapse droga kręta, time lapse droga prosta. Na wyświetlaczu samochodu dodatkowo będziemy mieć informacje takie jak poziom naładowania baterii, pozostałe miejsce na karcie pamięci, siła połączenia Wi-Fi. Kiedy samochód się nie porusza, na wyświetlaczu pokazywany jest podgląd z kamery, aby kierowca mógł odpowiednio wykadrować film czy zdjęcie.


Dołączona grafika


Kompatybilność systemu samochodowego z GoPro jest dodawana od lipca 2014 do wszystkich modelów BMW obsługujących BMW App lub Mini Connected z rocznika nie starszego niż 2012. Do obsługi funkcjonalności potrzebny nam będzie dodatkowo iPhone 4 lub nowszy oraz kamera GoPro z Wi-Fi (3+ i nowsze). Poprzez iPhone’a połączonego z samochodem portem USB, tworzy się bezprzewodowa łączność między kamerą i systemem samochodowym BMW, dzięki czemu możemy kontrolować swoje GoPro.

Dołączona grafika

Zapraszamy do dyskusji do tematu na FORUM.

3 Comments

A to ciekawe, tylko szkoda, ze nie mam BMW.

teraz BMW będzie nowym akcesorium do gopro :D

teraz BMW będzie nowym akcesorium do gopro :D

BMW - Be a HERO