Skocz do zawartości

04 paź 2016 16:56    Bartq w Oprogramowanie
2667 Wyświetleń

Jesteśmy już po premierze nowych zabawek od GoPro, jednak to nie koniec… GoPro wprowadza dodatkową, nową funkcjonalność – chodzi o GoPro Plus. Czym jest GoPro Plus? Jest to ułatwienie dostępu do naszych materiałów z każdego urządzenia i gdziekolwiek jesteśmy.

 

Użytkownicy GoPro mogą teraz automatycznie wysyłać swoje materiały na chmurę (HERO5) lub przez aplikację Quick, aby później mieć do nich dostęp na telefonie lub przez komputer gdziekolwiek jesteśmy. Bardzo ciekawą opcją jest to, że dzięki GoPro Plus i aplikacji Quick możemy przygotować szybkie wideo oraz mamy dostęp do muzyki, która automatycznie synchronizuje się z naszymi nagraniami. GoPro Plus oferuje również takie benefity jak zniżki na akcesoria oraz wsparcie techniczne.

 

Aby skorzystać w pełni z tej funkcjonalności należy ściągnąć aplikację Quick oraz zarejestrować się na GoPro Plus (w tym momencie nie jest to jeszcze dostępne).

 

GoPro Plus umożliwia zachowanie 35 godzin wideo, 62.500 zdjęć lub kombinację wideo i zdjęć. Materiały wideo zachowane są w jakości 1080p niezależnie od jakości jaka została przesłana, natomiast zdjęcia w jakości 12MP.

 

źródło: gopro.com