Skocz do zawartości

05 wrz 2016 17:08    Bartq w Sprzęt
1447 Wyświetleń

Targi elektroniki w Berlinie, które kóńczą się już 7 września to świetna okazja na premierę między innymi kamery sportowej. Tak też postanowił zrobić brytyjski Drift Innovation, który przez ostatni tydzień teasował nas krótkimi informacjami o zbliżającej się nowości.

 

Nowa kamera, Ghost 4K, jak sama nazwa wskazuje, jest pierwszą kamerą Drift, która filmuje w jakości 4K i robi to z prędkością 30 kl.\s. Jak na wysokiej jakości kamerę przystało, Drift 4K umożliwia filmowanie super szybkich ujęć w jakości 1080p w 120fps.
Dołączona grafika
Producent jasno komunikuje, że kamera powinna znaleźć największe uznanie u motocyklistów oraz rowerzystów. Przemawia za tym utrzymany zgodnie z poprzednimi wersjami podłużny kształt kamery oraz obracany obiektyw.

 

Kamera ma mieć premierę na targach elektroniki w Berlinie już 7 września, natomiast Ghost 4K trafi do sprzedaży początkiem października.
Ciekawym i nowym rozwiązaniem zastosowanym w nowym Drifcie jest modułowy design, który pozwala zmianę bocznego panelu w ekran LCD, w dodatkową baterię lub też moduł łączności 4G.Dołączona grafika

 

Kamera wyposażona jest w elektroniczną stabilizację oraz żyroskop wspomagający ten system. Kamera została wyposażona w dwa mikrofony, dzięki czemu mamy uzyskać czystszy, pozbawiony szumów dźwięk.
Dołączona grafika
Cena niestety nie jest jeszcze znana, ale z pewnością dowiemy się o tym już niedługo.

 

Zapraszamy do dyskusji na temat kamery do tematu na FORUM.