Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czy ktoś używa/używał takiej głowicy obrotowej do TimeLa...
  26 kwi 2018 21:21
 • rhardy%s - zdjęcie
  rhardy napisał:
  Micheł dzięki za zainteresowanie. A jak to zmienić, tak k...
  06 kwi 2018 18:02
 • Micheł%s - zdjęcie
  Micheł napisał:
  Siemasz. Posiadam Hero 6 i "stary" pilot i działa bezprob...
  06 kwi 2018 17:49
19 kwi 2016 12:32    Bartq w Artykuły
- - - - -
1364 Wyświetleń

Często zastanawiamy się w jaki sposób zamontować nasze kamery, aby otrzymać oryginalne i ciekawe perspektywy filmów czy też zdjęć. Na pewno ujęcia z powietrza są tymi, które dodają uroku naszym produkcjom. Co zrobić jeśli nie stać nas natomiast na drona? Opcji jest kilka, jedną z nich jest Birdie.

 

Birdie jest urządzeniem, który konstrukcją przypomina lotkę do badmintona. Jego obsługa jest zupełnie manualna i polega na… podrzuceniu Birdie z zamocowaną kamerą w powietrze. Przy powolnym spadaniu otrzymujemy bardzo oryginalne ujęcia.

 

Dołączona grafika

 

Konstrukcja urządzenia jest bardzo prosta i składa się z materiału wykorzystywanego w spadochronach oraz plastikowych łączeń. Samo Birdie waży około 100 gram i przy pełnym rozłożeniu ma wymiary 34 x 30 x 25 cm. U dołu urządzenia znajdują się dodatkowe elementy zabezpieczające kamerę, którą należy oczywiście zamocować w obudowie. Dodatkowo spełniają one funkcję wypornościową, więc nie musimy się martwić, że nasza kamera zatonie np. w jeziorze.

 

Obsługa Birdie jest banalnie prosta – należy złapać urządzenie za ramiona i… rzucić jak najwyżej potrafimy.
Twórcy Birdie obecnie zbierają środki na platformie Indiegogo i nie mają jeszcze osiągniętej 100% kwoty wymaganej do uruchomienia produkcji. Mamy jednak pewność, że urządzenie to spotka się z pozytywnymi komentarzami i kwota zostanie osiągnięta.

 

Dołączona grafika

 

Przewidywana cena detaliczna Birdie, to 50$, co może wydawać się kwotą wysoką, ale dofinansowując projekt na tym etapie otrzymujemy to urządzenie za 35$. Birdie jest kompatybilne z kamerami GoPro HERO 3 oraz HERO 4, ale producent zastrzega, że jeśli spotka się z pozytywnym odzewem, to zostanie stworzona druga wersja zgodna z innymi modelami kamer.

 

 

birdie gopro throw 1
Album: Birdie
10 grafiki
0 Komentarze


0 Comments