Skocz do zawartości


Ostatnio napisane posty
 • Koton%s - zdjęcie
  Koton napisał:
  Próbowałem na Samsung Galaxy S8 i też występuje ten sam p...
  dziś, 08:46
 • Zdzisław589%s - zdjęcie
  Zdzisław589 napisał:
  A próbowałeś może otworzyć w innym sprzęcie? Spróbuj i da...
  wczoraj, 16:40
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  win10, telefon LG G5, mają te same kodeki co gopro. Niera...
  04 gru 2017 11:01
 • Krzysztof1404%s - zdjęcie
  Krzysztof1404 napisał:
  Polecam takie coś https://freewellgear.com/poles-gri...
  03 gru 2017 18:12
 • samppa%s - zdjęcie
  samppa napisał:
  U mnie łapie. Filmy mam nagrywane w formacie mp4 Pozdra...
  30 lis 2017 10:21
28 wrz 2017 18:48    Filonnet w Artykuły
- - - - -
1373 Wyświetleń

GoPro właśnie oficjalnie zaprezentował Hero 6 Black
Wizualnie kamera nie rożni się od tej z napisem Hero 5. Kamera jest wodoodporna. Poprawiono ilość fps, polepszono jakość obrazu i szybkość, dzięki zastosowaniu zupełnie nowego procesora.. Ta poprawa odbije się jednak na cenie produktu. Najnowsza flagowa kamera będzie w detalu kosztowała 499 USD, sto dolarów więcej niż jej poprzednik.

 

H6 (1)

 

Przecieki co do wyglądu i specyfikacji kamery pojawiły się już wcześniej.Jak wygląda rzeczywistość ?
Wielkim postępem jest możliwość nagrywania filmów 4K przy 60 klatkach na sekundę. Ujęcia w trybie 4K były dostępne już wcześniej, ale użytkownicy domagali się wyższej szybkości odświeżani.

 

Hero 6 Black nie zapomina o slow-motion - użytkownicy będą mieli 120 fps w 2,7 K, oraz 240 fps w rozdzielczości 1080 pikseli, co oznacza, że ​​materiał może zostać odtworzony 10 razy wolniej bez konieczności zacinania. (Oczywiście, nadal będą dostępne bardziej standardowe szybkości jak 24 lub 30 kl./sek.)
Hero 6 Black używa również Wi-Fi 5GHz, aby przenieść wszystkie te materiały do ​​smartfona trzykrotnie szybciej.
Fiirma GoPro obiecuje poprawić stabilizację obrazu, ale nadal jest wykonana cyfrowo, a nie optycznie.

 

H6 (1)

 

Zdjęcia...
Nadal 12-megapikselowe zdjęcia, w formatach JPG lub RAW oraz tryb Wide Dynamic Range. Szóstka powinna jednak działać lepiej w słabym świetle niż Hero 5 Black i zapewnić lepszą jakość obrazu we wszystkich sytuacjach.

 

GoPro Hero 6 posiada również wszytko to co GoPro wprowadził z Hero 5 Black. Jest solidny i wodoodporny do 10 metrów bez dodatkowej obudowy. Posiada GPS, 2-calowy ekran dotykowy LCD, sterowanie głosem oraz kilka innych znanych funkcji.

 

Wszystkie udoskonalenia jakości obrazu i wydajności są w dużej mierze zasługą GP1 - nowy procesor stworzonym specjalnie dla GoPro przez firmę Socionext. Dla GoPro to duży krok w przód.
Hero 6 Black jest szczególnie ważną kamerą dla GoPro. Konkurencja (zwłaszcza z Chin), która zdobywała rzeszę nowych użytkowników, korzystała z tych samych komponentów (takich jak procesory firmy Ambarella), które GoPro używało w swoich aparatach. Przejście na niestandardowy chip jest sposobem na odróżnienie od tej konkurencji, jednocześnie dając firmie większą kontrolę nad całym przepływem przetwarzania obrazu. Powinien także sprawić, że niektóre inteligentne funkcje aparatu, takie jak sterowanie głosem lub automatyczne edytowanie będą lepsze niż u konkurencji.

 

H6 (3)

 

GoPro po raz zaprezentowała Fusion, swojej kamery o rozdzielczości 360 stopni, a także dodała kilka nowych funkcji do drona Karma

 

Hero 6 Black jest szansą dla GoPro. Rok 2016 był dla firmy bardzo zły pod względem wyniku finansowego - dlatego nowy produkt może spowodować odbicie na ostatni kwartał roku.

 

Zapraszamy do dyskusji na forum.


0 Comments