Skocz do zawartości

06 gru 2013 19:21    Filonnet w Pozostałe
2117 Wyświetleń
Do wszystkich, którzy zamówili Steadicam Curve w przedsprzedaży.
Przede wszystkim chciałbym przeprosić za wszelkie niedogodności i opóźnienia w odpowiedzi, które napotkaliście. Zostaliśmy zaskoczeni zainteresowaniem nowym Curve! Pomimo, że jest to coś dobrego, wiąże się z wyzwaniem dostarczenia finalnego produktu do indywidualnych klientów na całym świecie. Na ten czas wysłaliśmy około 70-75 % spośród złożonych zamówień i spodziewamy się zakończyć wysyłki przez początku przyszłego tygodnia. Jednocześnie zapewniam, że karty kredytowe nie były i nie będą rozliczane do momentu wysyłki towaru.

Poniżej film prezentujący sam stabilizator i jego możliwości, a osoby, które zamówiły Steadicam w przedsprzedaży zapraszam do lektury tekstu.
Poniżej dalsza cześć tłumaczenia...


Jesteśmy bardzo podekscytowani nowym Steadicam Curve i z pierwszych opinii nowych właścicieli wiemy, że są zadowoleni z produktu i efektów! W Tiffen , naszą misją jest pomoc w tworzeniu najlepszych na świecie obrazów. Nasze produkty i satysfakcja ich użytkowników zawsze były naszym głównym celem i na tej podstawie udoskonalamy proces wprowadzania produktów i komunikacji.
Bawcie się nowym Steadicam Curve i dajcie nam znać jak go użytkujecie. Zamieszczajcie swoje zdjęcia i uwagi a my w dalszym ciągu będziemy udoskonalać dla Was nasze produkty.
Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego tekstu i dziękuję za to, że jesteś early adapter-em Steadicam Curve !

Steven Tiffen / CEO

Oryginał, w wersji angielskiej dostępny pod linkiem:

http://www.steadicam...ents-of-curves/