Skocz do zawartości

16 wrz 2016 09:50    Bartq w Wydarzenia
1680 Wyświetleń

Już jakiś czas temu ścieżki GoPro oraz DJI się rozdzieliły. Już w najbliższym czasie, a dokładnie 19.09., zostanie zaprezentowany pierwszy dron od GoPro. Z racji tego strategie obu firm wymusiły na dystrybutorach GoPro porzucenia dystrybucji produktów marki DJI. Na rynku polskim była to firma FREEWAY. Z pewnością chętnych nie brakowało ze względu na popularność dronów i samego DJI, a zaszczyt padł na czołową firmę na rynku dystrybucji w Polsce...

 

Nota prasowa

 

ACTION S.A., jeden z czołowych graczy polskiego rynku dystrybucji, rozszerza swoją ofertę w segmencie dronów i akcesoriów do nich. Do dronów rekreacyjnych, dostępnych w asortymencie dystrybutora od maja br., dołączyły właśnie profesjonalne urządzenia topowej marki DJI.

 

Moda na bezzałogowe statki powietrzne trwa nieprzerwanie już od kilku lat, a liczba ich zastosowań rośnie wraz z każdym nowym użytkownikiem. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów w tym segmencie, ACTION S.A. zdecydowało się rozszerzyć swoją ofertę dystrybucyjną o profesjonalne urządzenia DJI. ,
Dołączona grafika
– ACTION S.A., w ramach realizacji przyjętej strategii rozwoju, stale poszukuje nowych technologii i innowacji. Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z chińską firmą DJI, gdyż jest topową marką w segmencie dronów profesjonalnych, posiadającą niemal 70 proc. udziału w tym rynku. – powiedział Konrad Pszczółkowski, Product Manager ACTION S.A.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z ACTION S.A., ponieważ jest to wiodący dystrybutor elektroniki na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że ta kooperacja pomoże DJI rozszerzyć sprzedaż o nowe kanały oraz zbudować w Polsce tak silną pozycję, jaką firma posiada w innych krajach. – powiedział Aaron Gao, Kierownik Sprzedaży w Europie Środkowej DJI.

 

Dołączona grafika

 

Ale DJI to więcej niż drony. Firma szturmem zdobyła rynek dzięki innowacyjnym technologiom, które zrewolucjonizowały branżę. Szczególne kompetencje posiada w dziedzinie produkcji kamer. Wysokiej jakości kamery sportowe serii OSMO i ZENMUSE przyniosły DJI znaczny wzrost popularności. Nic w tym dziwnego – dzięki niespotykanej nigdzie indziej technologii stabilizacji, obraz zachowuje płynność nawet w najbardziej dynamicznych warunkach, takich jak na przykład jazda samochodem. Ich dodatkowym atutem jest możliwość podglądu nagrywanego obrazu na smartfonie. Umożliwia to specjalna aplikacja, która pozwala także na sterowanie kamerą.
Dołączona grafika

 

Pierwsze pozycje, które trafią na polski rynek dzięki ACTION, to znana na całym świecie seria dronów PHANTOM, w tym najnowsza z nich – PHANTOM 4. W ofercie znajdą się również części zamienne oraz cała gama akcesoriów, takich jak wspomniane kamery sportowe OSMO i ZENMUSE, czy stabilizatory do lustrzanek. Oferta będzie na bieżąco rozbudowywana o kolejne pozycje.

 

Dołączona grafika

 

– Wszystkie projekty DJI będą miały swoją premierę również w Polsce, dlatego firma będzie chętnie wspierać pomysły marketingowe budujące jej dobry wizerunek. Stanowi to dużą wartość dodaną dla resellerów, którzy oprócz doskonałego produktu, otrzymają również wsparcie w promocji. – dodał Pszczółkowski.

 

Węcej informacji na: www.action.pl