Skocz do zawartości


Recent Topics

Gopro 7 Black

Kamera GoPro Hero 6 7 dziś, 15:41
Witam, kupiłem Gopro 7 Black. Jest to moja pierwsza kamera i mam pytanie o SLOW MOTION. Jak nagrać film w slow motion? Przyśpieszony potrafię nagrać ale o tym nie ma pojecią. Nawet w instrukcji obsługi nic o tym nie znalazłem   pzodrawiam
Full topic ›

Rozeznanie przed zakupem GoPro Hero 7 black

Kamera GoPro Hero 6 7 09 gru 2018
Witam Wszystkich! Przymierzam się do zakupu kamery sportowej GPH7 w wersji black. Aktualnie używam Thieye t5e (parametry zbliżone do GPH4) + gimbal Feiyu tech g5 Przeznaczenie to głównie dokumentowanie wakacyjnych wypadów w filmach do 4min (YT 1080/60), edytuje w Adobe Premiere Pro...
Full topic ›

Gopro 7 silver vs gopro session 5

Co kupić ? 04 gru 2018
Witam która lepsza głównie do jazdy na moto montaż raczej na kasku -szczece
Full topic ›

SONY AZ1 Vs EKEN H8?

Co kupić ? 03 gru 2018
Witam , Prosił bym o informacje która z tych kamer będzie lepsza? Chodzi w szczególności o jakość obrazu podczas nagrywania ruchu, a mianowicie jestem motocyklista a kamerę mam montowana na szelkach. Wiem ze sony ma stabilizaje a eken jej nie ma. Jednak kluczem jest tu jakosc obrazu. Pozdrawiam F...
Full topic ›

Ładowanie GoPro Hero 5 - dziwna ikona, nie ładuje do 100%

GoPro Hero 5 29 lis 2018
Dzień dobry wszystkim! Mam pytanie odnośnie ładowania kamerki GoPro. Niedawno zakupiłem kamerkę GoPro Hero 5 Black. Pierwsze ładowanie. Podłączyłem ją do ładowania (bateria w kamerce, kamera wyłączona, kabel z zestawu + ładowarka mająca output 5V/1A). Gaśnie czerwona dioda, więc założyłem, że bat...
Full topic ›
09 mar 2017 22:30    Bartq w Sprzęt
2321 Wyświetleń

Wodoodporny, gotowy do latania w każdych warunkach – to nowa propozycja od DJI dedykowana do wykorzystania przemysłowego. Matrice 200, 210 i RTK może poszczycić się znakomitym wyposażeniem – oprócz kamery FPV, dron został uzbrojony w dwie kamery wysokiej jakości, które mogą być wykorzystane przy inspekcjach budowlanych, mapowaniu terenu, w geodezji, akcjach poszukiwawczych i ratowniczych w zasadzie w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Dołączona grafika

 

Skierowany do zadań specjalnych seria Matrice 200 posiada certyfikat IP43, który oznacza wysoki stopień wodoodporności umożliwiający odbywanie lotu w deszczu. Dron może również latać w temperaturach poniżej zera stopni – Matrice zawdzięcza to dedykowanemu systemowi podgrzewania baterii i czujników, który uruchamia się automatycznie gdy temperatura spadnie poniżej zera.

 

Matrice 200 umożliwia zamocowanie dolnego stabilizatora dla jednej dużej kamery, takiej jak Zenmuse X4S, X5S, kamery termicznej XT lub też kamery Z30, która umożliwia dokładne zbliżenia z odległości 40 metrów.

 

Dołączona grafika

 

Kolejnym modelem dostępnym w sprzedaży jest Matrice 210, który umożliwia zamianę pojedynczego, dolnego gimbala, na podwójny stabilizator na dwie kamery lub na pojedynczy stabilizator mocowany na górze platformy (co ma szczególne zastosowanie przy inspekcji np. mostów).
Dołączona grafika
Trzecim modelem dostępnym do zamówienia jest Matrice 210 RTK umożliwiający najdokładniejsze, nawet do centymetra, pomiary geodezyjne (real-time kinematic). Podobnie jak model Matrice 210, RTK może zostać wyposażony w gimbal umieszczony na górze platformy, pojedynczy dolny lub podwójny dolny stabilizator.

 

Wszystkie modele Matrice będą kompatybilne z oprogramowaniem Flighthub, które ma za zadanie przesył danych bezpośrednio z drona do biura, co ma ułatwić nadzór nadpływających danych z wielu dronów jednocześnie.

 

Dołączona grafika

 

Z racji wymagających warunków, w których przyjdzie pracować tym platformom, ich konstrukcja jest wzmocniona i waży łącznie 3.8 kg. Dzięki temu dron jest stabilny nawet na silnym wietrze i osiąga udźwig do 2 kg. Jego czas pracy, dzięki zastosowaniu wielu akumulatorów, osiąga imponujące 38 minut, a zasięg to nawet 7 km.

 

Do dyskusji zapraszamy do tematu na FORUM.

 

DJI Matrice 200
Album: DJI Matrice 200 series
10 grafiki
0 Komentarze