Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro 3+ Black Problem z ostrością rozwiązany !!!!

ostrość problem 3+ plus black

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#381

nicnaniby

nicnaniby

    Newbie

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Miejscowość:warszawa
  • Kamera: go pro hero 3 motorsport
  • Karta pamięci: sandisk micro sdhc 64gb

siema. juz kiedys pisalem ze moja kamera nie pochodzi z dystrybucji freeway wiec mnie olali.

oddalem kamere do sklepu w ktorym kupilem kamere, minal miesiac i kamera wrocila niby nowa nowy numer seryjny itp ale nadal z tą samą wadą, zajrzałem do papierów z naprawy i mam raport w którym zapisany jest przebieg naprawy, dokument wydany przez freeway - oni serwisowali moją kamerkę. 

Czyli sklep w ktorym kupowalem po prostu u nich serwisuje , wiec od nich wrocila kamerka z taka sama wadą.
Wiec pomyslalem ze skoro od nich to numery seryjne tej kamerki powinny juz byc z ich dystryucji czyli moge napisac do nich bezposrednio, sprawdzili numery faktycznie pochodzi z ich dystrybucji i teraz zaproponowali mi zebym wyslal kamerke bez zadnych akcesoriów a oni rozpatrza czy jest wada ostrosci (a jest bo zdjecia i filmy wyslalem mejlem do gopro i odpisali ze faktycznie jest wada) i jezeli oni uznaja ze jest problem z ostroscia to wysla mi nowa hero 4 silver edition.

ta 4 silver edition jest lepsza od hero 3+ black edition czy porownywalna? moze ktos doradzic?



#382

asmo

asmo

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 193 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: Gopro 3+ BE
  • Karta pamięci: Adata 64GB (10)

mi w razie wymiany zupelnie nie bedzie pasowac ze wzgledu na lcd szybko go zajade montujac w gimbalu no i problem bo do 3+ mam kilka baterii i innegraty typu backpack wiec troche lipa parametry ma te same co black + kilka funkcji 



#383

andrew3112

andrew3112

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:gdańsk
  • Kamera: hero 3 black
  • Karta pamięci: scandisk 16G

Dosałem odp.od freeway po paru dniach o tym abym zareklamowal w miejscu zakupu czyli Media Markt a i tak ona trafi do nich na serwis.Także poczekam i o rezultacie poinformuje na forum.



#384

nicnaniby

nicnaniby

    Newbie

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Miejscowość:warszawa
  • Kamera: go pro hero 3 motorsport
  • Karta pamięci: sandisk micro sdhc 64gb

ja też swoją już wysłałem ,teraz tylko czekam na hero 4 silver :D



#385

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 146 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)
Czy ktoś reklamowal teraz 3+ black przez Holandię? Też odsylaja 4 silver?

#386

andrew3112

andrew3112

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:gdańsk
  • Kamera: hero 3 black
  • Karta pamięci: scandisk 16G

Dosałem odp.od freeway po paru dniach o tym abym zareklamowal w miejscu zakupu czyli Media Markt a i tak ona trafi do nich na serwis.Także poczekam i o rezultacie poinformuje na forum.

własnie odebrałem nową kamerkę po reklamacji .Napisali w papierach że wymienili na nową.Ale pojawił się problem z powiązaniem urządzeń po wi-fi . Prubuje powiązac z pilotem i jakby nie widział go.Podobnie się ma sprawa w np.tabletem samsung note , sieć widzi ale po wpisaniu hasła "goprohero" nie łaczy się .Sprawdzałem na kilku urządzeniech . Czy może ktoś miał te same problemy ?



#387

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

ustaw nowe haslo na wifi:


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#388

andrew3112

andrew3112

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:gdańsk
  • Kamera: hero 3 black
  • Karta pamięci: scandisk 16G

ustaw nowe haslo na wifi:

wykonałem to własnie i działa super nawet połaczyłem się z moim tel.galaxy s4 gdzie wczesniej nie było to możliwe. Ale jest jeszxcze problem z powiązaniem z pilotem  .Wykonuje wszystkie czynności zgodnie z tym co wczesniej i wybierałem w ustawieniach z tym tym razem wybieram opcje "new" i strzałeczki na wyświetlaczu pokazują ale połaczyć się nie chce kamera z pilotem.



#389

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
Rozumiem, że czytałeś instrukcję parowania pilota i naciskasz na nim przyciski w odpowiedniej kolejności?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#390

andrew3112

andrew3112

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:gdańsk
  • Kamera: hero 3 black
  • Karta pamięci: scandisk 16G

własnie odebrałem nową kamerkę po reklamacji .Napisali w papierach że wymienili na nową.Ale pojawił się problem z powiązaniem urządzeń po wi-fi . Prubuje powiązac z pilotem i jakby nie widział go.Podobnie się ma sprawa w np.tabletem samsung note , sieć widzi ale po wpisaniu hasła "goprohero" nie łaczy się .Sprawdzałem na kilku urządzeniech . Czy może ktoś miał te same problemy ?

 

wykonałem to własnie i działa super nawet połaczyłem się z moim tel.galaxy s4 gdzie wczesniej nie było to możliwe. Ale jest jeszxcze problem z powiązaniem z pilotem  .Wykonuje wszystkie czynności zgodnie z tym co wczesniej i wybierałem w ustawieniach z tym tym razem wybieram opcje "new" i strzałeczki na wyświetlaczu pokazują ale połaczyć się nie chce kamera z pilotem.

Udało mi się jednak połaczyć z pilotem .Dokładnie postępowałem z instrukcją krok po kroku w cześniej nie przytrzymałem na chwile przycisku w pilocie co okazało się jednak ważne. Tak więc wszystko działa....pozdrawiam wszystkich i dziękuje z pomoc.



#391

marek445

marek445

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: gopro hero 3+ black

Witam wszystkich.

Borykam się z problemem ostrości od pocztątku zakupu gopro 3+ black. Na początku miałem totalną kichę z ostrością, nawet filmy były totalną klapą. pierwszy plan był znakomicie ostry ale dalej jak dwa metry wszystko rozmazane. Ponieważ kamera była zakupiona z USA musiałem się zastanowić czy regulować soczewkę. W końcu się zdecydowałem i teraz filmy są mega ostre nawet kuzyn który pracuje w reklamie był zaskoczony jakością filmów. W tej chwili mam wątpliwości co do zdjęć.

Bardzo bym prosił o ocene tego zdjęcia ponieważ jestem już troche zdenerwowany bo nie mam już gwarancji a i tak nie miałem zamiaru odsyłać jej do Stanów ze względu na długi czas oczekiwania na jej powrót do kraju.

 

 

 

Z góry dziękuję za ocenę i pomoc.

Pozdrawiam Marek.



#392

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2345 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Dlatego lepiej zapłacić 2 stówy więcej i mieć problem ew gwarancji z głowy na dwa lata

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#393

marek445

marek445

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: gopro hero 3+ black

Dlatego lepiej zapłacić 2 stówy więcej i mieć problem ew gwarancji z głowy na dwa lata


Prosiłem o ocenę zdjęcia.
Pozdrawiam Marek.

#394

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2345 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Dla mnie lipa, zaoszczędziles 2 stówy
Pozdrawiam Łukasz

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#395

go.marcin

go.marcin

    Newbie

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Kamera: gopro 3+silver

kolego w porównaniu do mojego silvera to te zdjecie jest jak z lustrzanki,ostatnio z basenu na ponad 100 zrobionych zdjec wybralem tylko 30!reszta tak rozmazana ze nic nie widac,caly czas sobie wmawiam ze to nie aparat tylko filmy ma krecic...tez tak macie?



#396

ropa2

ropa2

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów
  • Miejscowość:Janikowo
  • Kamera: H3B,H4S,yi,contour
  • Karta pamięci: transcend 64GB i inne
Zdjęcia dobre tylko przy dobrym świetle. Tylko i wyłącznie.
Na jakość zdjęć z kamerek nie narzekam. Bo raczej do filmu mam kamery ...

#397

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2543 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
Rozmazane są dlatego, że poruszasz kamerą, gdyby była nieruchomo, zdjęcia były by dobre ;)

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#398

ropa2

ropa2

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów
  • Miejscowość:Janikowo
  • Kamera: H3B,H4S,yi,contour
  • Karta pamięci: transcend 64GB i inne
Nie do końca zgodzę się z Toba....
Owszem ruch kamery powoduje rozmazanie obrazka.
Ale światło w tym sprzęcie jest pierwszorzędnym warunkiem dobrego zdjęcia

#399

marek445

marek445

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: gopro hero 3+ black
Narazie u mnie nie ma pogody na zrobienie dobrego zdjęcia. Jak tylko będę miał okazję to wstawię zdjęcie w dobrym oświetleniu. Mam nadzieję że będzie dobre bo nie chce mi się rozkręcać ponownie i ustawiać soczewki. Ogólnie to musiałem sporo wkręcić soczewkę. Zresztą miałem tam namalowane białe ślady jak powinno być ustawione i na te ślady ustawiłem. Tylko zastanawia mnie fakt dlaczego było inaczej ustawione. Ogólnie to przed regulacją nawet filmy były tragiczne już nie wspomnę o zdjeciach. Szkoda że nie mam zdjęć przed regulacją. Musze przyznać że teraz to niebo a ziemia. Pisząc tutaj chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa okiem fachowca.

#400

p3t3rpl

p3t3rpl

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Tarnów
  • Kamera: GO PRO 3 SILVER +
  • Karta pamięci: Sandisk, 16GB, (10)

Proszę również o sprawdzenie jakości nagrań z kamery gopro silver 3+ 

http://kamerypov.pl/...lem-z-jakością/







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ostrość, problem, 3+, plus, black