Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro 3+ Black Problem z ostrością rozwiązany !!!!

ostrość problem 3+ plus black

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#41

art80

art80

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Miejscowość:gdansk
  • Kamera: gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

Freeway nam tego nie przyjmie? Koniecznie trzeba to do Holandii słać? Mam z polskiej dystrybucji

50 zl nie majatek,ale przynajmniej wiesz,ze dostaniesz nowa na 100% sprawdzona kamere...rownie dobrze mozesz sam zabrac sie do roboty,filmik instruktazowy jest w tym watku,tylko czy warto ryzykowac,zeby teoretycznie 50 zl zaoszczedzic i stracic gwarancje?



#42

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Art80 otóż to.

 

Guru, długo czekałeś na odpowiedź z serwisu GoPro?



#43

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Art80 otóż to.

 

Guru, długo czekałeś na odpowiedź z serwisu GoPro?

 

Na pierwszą odpowiedź jakieś dwa dni robocze (wysłałem formularz przez ich stronę podając wszystkie parametry), na kolejne odpowiedzi około doby.


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#44

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Na zagranicznym forum GoPro przeczytałem, że gość wysłał GoPro z wadą (z 08-2013) i otrzymał GoPro wyprodukowane 09-2013 z firmware 1.0. Więc nie ma rewelacji. Stawiam, że wcale nie wysyłają nówek a tylko naprawiony wcześniej sprzęt. Więc różnie można trafić.

 

Dał sample i one wyglądają zupełnie jak moje.



#45

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Dał sample i one wyglądają zupełnie jak moje.

 

Odesłali mu inną również z wadą?!


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#46

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Odesłali mu inną również z wadą?!

 

Napisał, że zdjęcia są lepsze, więc nie wiem jak wyglądały poprzednie. Ale w powiększeniu 100% są identycznie jak moje.



#47

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Podejrzewam, że nie posiadając trójki black dla porównania, będzie trudno określić czy faktycznie focus jest okej.


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#48

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Podejrzewam, że nie posiadając trójki black dla porównania, będzie trudno określić czy faktycznie focus jest okej.

 

No dokładnie. Ja mam znajomego co ma GoPro Hero3 Black (bez plusa). Ale to i tak nie będzie miarodajne porównanie. Teoretycznie do Wrocławia mam 120km. :P



#49

cocokx

cocokx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Miejscowość:okolice Krakowa
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung PRO micro SDXC 64GB

Siemka, co myślicie o moich zdjęciach? kamerka H3B+0813 v01.04

 



#50

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Wyglądaja jak moje. Na powiększeniu 100% też są takie plastikowe drzewa. Moim zdaniem to wynik algorytmu wyostrzającego. I tak zapewne mają też i inne GoPro. Zobaczymy co odp. mi serwis ale dziś wyskoczyłem na rower i materiał mnie zadowala więc chyba jednak z naszymi GoPro wszystko ok.



#51

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Siemka, co myślicie o moich zdjęciach? kamerka H3B+0813 v01.04

 

 

Drzewa są mega ostre, szczególnie na ostatnim zdjęciu nie to co u mnie niestety :( Ktoś kontaktował się w ogóle z Freeway w tej sprawie?


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#52

cocokx

cocokx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Miejscowość:okolice Krakowa
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung PRO micro SDXC 64GB

Drzewa są mega ostre, szczególnie na ostatnim zdjęciu nie to co u mnie niestety :( Ktoś kontaktował się w ogóle z Freeway w tej sprawie?

 

Czyli nie muszę się martwić o odsyłanie im kamerki? W sumie to i tak nie mam dowodu zakupu to pewnie by nie przyjęli :P



#53

art80

art80

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Miejscowość:gdansk
  • Kamera: gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

Drzewa są mega ostre, szczególnie na ostatnim zdjęciu nie to co u mnie niestety :( Ktoś kontaktował się w ogóle z Freeway w tej sprawie?

Spadles z choinki?Trabimy o problemie od przeszlo 3 tygodni,a ty pytasz czy wogole ktos kontaktowal sie w tej sprawie.Przejrzyj watek od poczatku,bo odpowiedz masz blizej niz ci sie wydaje.pozdro



#54

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Spadles z choinki?Trabimy o problemie od przeszlo 3 tygodni,a ty pytasz czy wogole ktos kontaktowal sie w tej sprawie.Przejrzyj watek od poczatku,bo odpowiedz masz blizej niz ci sie wydaje.pozdro

 

To jakie jest w takim razie ich stanowisko w tej sprawie? Bo z tego co widzę, to wszyscy kontaktowali się jedynie bezpośrednio z supportem GoPro


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#55

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

GoPro odpisało mi coś takiego:

 

Sorry to see that your camera has a image quality problem. We had a look at the pictures you've sent it looks like there could be a fault with the camera, and we'll need to begin the process of getting you a replacement under warranty.  To get the process started, can you please reply to this e-mail with a copy of your purchase receipt to show you are within the warranty period and also follow the below link to enter your return shipping info for the replacement camera

 

 

Jeśli dobrze rozumiem to "Może być problem ale nie musi". Sam nie wiem. Co myślicie?



#56

Pabloss

Pabloss

    Newbie

  • Użytkownik
  • 18 postów

    oglądam te wasze zdjęcie i pomimo braku wady wzroku nic złego nie widzę. Chyba musicie mi podpowiedzieć na co zwracać uwagę, gdzie nie jest dość ostry obraz ????



    #57

    guru

    guru

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 161 postów
    • Miejscowość:Wrocław / Lublin
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

    na dalszym planie w Hero 3 Black jest znacznie ostrzejszy niż w wadliwych modelach Hero 3+ Black


    Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


    #58

    guru

    guru

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 161 postów
    • Miejscowość:Wrocław / Lublin
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

    Wysłałem kamerę do Freeway - uznali reklamację i wymienili na nową, będę miał chwilę czasu i będą warunki to przetestuję i podzielę się rezultatami :)


    Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


    #59

    guru

    guru

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 161 postów
    • Miejscowość:Wrocław / Lublin
    • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
    • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

    Przepraszam, że tak 3 posty jeden pod drugim, ale pora na małe podsumowanie. Znalazłem nareszcie chwilę czasu i pojawiło się trochę słońca, więc postanowiłem przeprowadzić porównanie kamery przed i po wymianie na nową. Ujęcia ani warunki oświetleniowe nie są niestety identyczne, ale porównywalne na tyle, aby móc zobaczyć różnicę. Osobiście sądziłem, że różnica będzie większa, ale jak na te warunki oświetleniowe jest i tak spora, ale to jest tylko moja indywidualna opinia.

     

    Zdjęcia należy pobrać, gdyż powiększenie w dropboxie nie daje rozmiaru 100%, a dopiero w skali 1:1 widać różnicę w ostrości

     

    Pierwsze porównanie

    Zdjęcie z uszkodzonego egzemplarza:

    Zdjęcie z nowej kamery:

     

    Drugie porównanie

    Zdjęcie z uszkodzonego egzemplarza:

    Zdjęcie z nowej kamery:


    Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


    #60

    enforces

    enforces

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 148 postów
    • Miejscowość:Kalisz
    • Kamera: GoPro Hero3+ Black
    • Karta pamięci: brak

    Dzięki za linki. Moim skromnym okiem nie ma wielkich różnic. Nie ma co pękać. Trzeba zacząć nagrywać. Grunt to dużo światła coby czas ekspozycji był optymalny, a iso ustawiło się na 100.







    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ostrość, problem, 3+, plus, black

    zoopa Q600 Mantis