Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaparowana kamera hero3+ BE

zaparowana kamera hero3+ black

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

jarzombek007

jarzombek007

Użytkownik

• Użytkownik
  • 52 postów

Trochę odgrzeję. Mi też czasem zdarzało się, że kamerka parowała od środka. Na specjalne wkładki wpadłem dość szybko przeszukując internet. Patent z ręcznikiem papierowym również poznałem. Jednak ja użyłem wkładki higienicznej mojej dziewczyny :) Oczywiście nie całej i nieużywanej :) Wyciąłem mały paseczek, tak aby zmieścił się na dole obudowy. Nawet zdało to egzamin. Taka wkładka również dobrze wchłania wilgoć, bo do tego przecież była zrobiona :) Dodatkowo jest pokryta warstwą samoprzylepną ( pierwotnie klejoną do gaci :) ) ale ja na ten klej przyklejałem ten kawałek do obudowy. Dzięki temu przy wymianie baterii czy innych czynności związanych z otwieraniem obudowy, wkładka trzymała się na miejscu. 

kociu8422

kociu8422

Użytkownik

• Użytkownik
  • 81 postów
  • Miejscowość:szczecin
  • Kamera: GoPro Hero 4 silver
  • Karta pamięci: San Disk extreme 64GB
Hej ostatnio byłem na basenie 2h z czego około 1h nagrywania ciągłego i nie zauważyłem żadnego problemu z parowaniem mimo tego że kamerka była wyczuwalnie ciepła. Może twoja kamerka przepuszcza lekko wodę w okolicach soczewki.

Janus

Janus

Newbie

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Kamera: GoPro 3+BE
  • Karta pamięci: 32GB(10)
@up
W basenie masz wodę a temp. powyżej 20°C , sprobuj poniżej 10°C i zobaczysz co będzie się działo.
pozdr.

kociu8422

kociu8422

Użytkownik

• Użytkownik
  • 81 postów
  • Miejscowość:szczecin
  • Kamera: GoPro Hero 4 silver
  • Karta pamięci: San Disk extreme 64GB
Raczej nie będę się w takiej kąpał więc pewnie nie będę testować:-)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaparowana kamera, hero3+, black