Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Drift Ghost S czy GoPro 3+ BLACK

drift gopro drift s gopro3+ black

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Witam

 

Podziele się z Wami moim małym problemem co do wyboru kamery ( sam już nie wiem )

 

Tak jak w temacie zamówiełem GoPro 3+ Black za 1599 ,ale czytając przeglądając forum postanowiłem zamówić Drifta S 1499 ,obie 24 msc gwarancji

 

I teraz mam dylemat co odebrać w sklepie :/ ( wiem wiem ale mam dylemat) ale co zrobić :)

 

Najpierw nastawiełm się na GoPro bo maiłem już HD2 , więc już do czynienia z tą marką miałem . Drifta S zamówiłem z kolei po przeliczeniu ile bym musiał zapłacić za dodakowe akcesoria do Gopro np LCD . No ale dziś po rozmowie z kumplem zakręciłem się na całego . Bo powiedział mi że przecież masz w GoPro wifi i możesz podgląd obrazu zrobić na smartfonie , i napewno nie uszkodzisz wyswietlacza, tak jak to może mieć miejsce w Drifcie S .

 

Głownie kamery będę używał do kręcenia filmów na Crossie i pod wodą , pomożecie mi w wyborze ??

 

Pozdrawiam



#2

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 146 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

 

Tu po w pisaniu kodu robi się 1499,

 

Na allegro znajdziesz z USA na gwarancji w Holandii za 1369zł z przesyłką. 

 

Wybór należy do Ciebie ;)



#3

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

i pytanie mam czy do drifta jest jakieś mocowanie tak by móc ją trzymac jak zwykłą kamerkę kompatową ( taki pasek na dłoń) wiecie napewno o czym mówie :)

 

  już coś znalazłem co spełni tą rolę :)



#4

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

a co do gwarancji to ta holenderska jest na 12 mc i do tego ja musze kurierem ja tam dosłać a tu ide do RTV EURO AGD i spokój mam :)



#5

Gravis

Gravis

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 146 postów
  • Miejscowość:Łct4Life
  • Kamera: GoPro HERO3+ BE
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

Po co temat skoro niby wiesz czego chcesz ? ;)



#6

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Tu narazie wyjaśniona tylko kwestia gdzie kupić i jak z gwarancją , chodzi mi bardziej o funkcjonalość , jakość nagrań ( widziałem wiele porównań video , i wyglądają identycznie ) , ale jak to się ma w praktyce co faktycznie z wytrzymałością tego Drifta (obawa o wyświetlacz podczas jazdy na crossie ) itd....



#7

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

ok zaryzykuje z Driftem tym razem :) wrazie co będzie do kupienia za niedługo jak się rozczaruje ( bo czytam o tym wieszaniu )



#8

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Powiem Ci od siebie tak! Nie obawiaj się to jest sprzęt który masz używać! Nie kupujesz samochody żeby stał przez 10 lat w garażu prawda? Bierz Drifta :)



#9

PBL

PBL

    Newbie

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Miejscowość:-
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 32GB, (10)
Drift ma super opcję tagowania video. Szkoda, ze w Gopro tego nie ma :-(

#10

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Michał, no chyba że jesteś milionerem, i możesz sobie auta na pokaz trzymać ;) Wysłał iPhone z Tapatalka

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#11

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Jakbym był to kupił bym sobie samolot :)



#12

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Kupiłem i odebrałem dziś drifta ghost -s , i muszę niestety powiedzieć, że albo ja nie umiem jej ustawić , albo ta kamera bez obróbki video nagrywa beznadziejnie ...... 1080 i 60 fps a film na moim monitorze jak bym nagrywał kalkulatorem ;/

 

@

na tv ( plazmowy ) full Hd też jakość obrazu nie wbija w ziemie ...... dla ostatecznego werdyktu najlepiej będzie jak podjadę z nią do kumpla i porównam ją z gopro 3+ ten sam plan do nagrywania filmów i zobaczę co wypadnie lepiej

 

 

ps. ( jak to wygląda ze zwrotem kamery do Euro agd rtv , mam również 7 dni na zwrot , kojarzy ktoś może coś ) , ja zapomniałem zapytać w sumie ;( , ale cieszyłem się jak małe dziecko że już ją w rękach mam.



#13

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

    

        

 

 

Dla mnie to ta kamera nagrywa na dworze jak moja GP HD2 takie mam odczucie nie mam już filmu do porównania .

 

 

@

Przepraszam ale dziś z rana nagrałem nowy materiał i jestem bardzo miło zaskoczony wczoraj może faktycznie wpływ miał na nagrywanie plener ( światło itp) teraz jakość filmu powala na kolana czy to na monitorze czy na plazmie . Także polecam z czystym sumieniem kamerę DRIFT GHOST-S


  • Drift Innovation lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drift, gopro, drift s, gopro3+, black