Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Bardzo słaba jakość w słabszych warunkach oswietleniowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

fredi12344321

fredi12344321

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: Adata 32 gb (10)

Witam ! Chciałem się zapytać czy to normalne że nagrania z kamerki w słabszych warunkach oświetleniowych ( godzina 19.30 , słońce zachodzi , górska droga leśna gdzie nie dociera zbyt dużo światła ) są prawie całkowicie czarne ? Dodam ze w słoneczny dzień jakość jest bardzo dobra . I drugie pytanie . Jest jakiś patent żeby ustabilizować obraz ( kamerka na szelkach, paski ściśnięte na maksa ) ? Z góry dzięki.



#2

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64

Jeśli jest słabsze oświetlenie albo skorzystanie z dodatkowej lampy led to będzie pełna profeska.

Jeśli nie chcesz korzystać z dodatkowych akcesoriów i chcesz osiągnąć lepszy efekt nagrania w gorszym oświetleniu wtedy jedynie fps zmniejszyć do minimum ale nie licz na cuda. Ta kamera jak inne sportowe nie nadają się do tego. Czasami pomaga Spot Meter jak nagrywasz z ciemnego otoczenia miejsce lepiej oświetlone 


Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

fredi12344321

fredi12344321

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: Adata 32 gb (10)

ale nie nadają sie do czego ? :D Nagrywałem zjazd rowerem z gór ( chyba do tego służy m.in kamera). Czyli to normalne ze obraz jest prawie cały czarny przy taichwarunkach jakich napisałem ?



#4

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk

W ilu fps nagrywałeś tamten zjazd ? 

Tak jak kolega mówił nie licz na szał, kamery tego typu mają mały obiektyw, a co się z tym wiąże mało światła wpada do soczewki ;)


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#5

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Daj zdjęcie kadru, oryginalne zdjęcie i wszystko będzie wiadome. Zjazd rowerowy ale musiało być bardzo ciemno jak jesteś nie zadowolony, o której kręciłeś?

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#6

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk

A najlepiej cały oryginalny film ;)


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#7

fredi12344321

fredi12344321

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: Adata 32 gb (10)

Nagrywałem 1080p w 30 klatkach. O której godzinie juz pisałem.Niestety nie podesle filmiku poniewaz formatowałem karte wgrywajac nowe oprogramowanie.Jestem nie zadowolony z filmu bo tak naprawde w wiekszość obraz jest poprostu cały czarny.



#8

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Spotmeter Włącz dodatkowo bo może przebywasz w ciemniejszy miejscu niż reszta otoczenia Nie ma oryginału to już teraz dywagacja. Następny raz wrzuć kadr i postaramy się pomóc

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →