Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Dziwne "coś" na kamerze GOPRO HERO

GOPRO pęknięcie rysa kamera hero 2014

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

bartix1990

bartix1990

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Lubin
  • Kamera: GOPRO HERO
  • Karta pamięci: Sandisk, 32GB
Witam ! Tydzień temu postanowiłem kupić kamerę GOPRO Hero. Wszystko byłoby dobrze, ale postanowiłem dokładnie przyjrzeć się kamerze zaraz po wyjęciu z pudełka. Zauważyłem coś dziwnego na kamerze, ni to rysa, ni to pęknięcie ale obawiam się czy nie będzie miało to wpływu na dalsze korzystanie z kamery. Możliwe, że to wada fabryczna lub po prostu wypadek przy transporcie. Głównie chodzi mi o to, aby ktoś spojrzał na owe "coś" i powiedział co to jest i czy warto się tego obawiać że tak powiem :D Z góry dziękuje za odpowiedzi !

Załączone pliki

  • Załączony plik  IMG_20150109_175733.jpg   59,63 KB   23 Ilość pobrań


#2

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Ale co jest tym czymś ? Nic z twojego postu nie rozumiem ;)
Opisz, o co ci chodzi.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

bartix1990

bartix1990

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Lubin
  • Kamera: GOPRO HERO
  • Karta pamięci: Sandisk, 32GB

Ale co jest tym czymś ? Nic z twojego postu nie rozumiem ;)Opisz, o co ci chodzi.Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.

Ale co jest tym czymś ? Nic z twojego postu nie rozumiem ;)Opisz, o co ci chodzi.Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.

Jak się dobrze przyjrzysz to możesz zauważyć ową ryse lub pęknięcie zaraz pod obiektywem ;) Zdjęcia niestety lepszego nie dało się zrobić.

#4

Jc0b

Jc0b

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Kamera: Gopro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk, 32 gb, (10)

Jak się dobrze przyjrzysz to możesz zauważyć ową ryse lub pęknięcie zaraz pod obiektywem ;) Zdjęcia niestety lepszego nie dało się zrobić.

Spokojnie, nic się nie martw, to jest taki odlew plastiku, w innym przypadku mogłoby to być pęcherzyk powietrza pod obiektywem, nic z kamerą nie jest.



#5

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Aha, po prostu nie wiedziałem czego szukać ;)
A odpowiadając na pytanie, nic się nie stanie, może tak być.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GOPRO, pęknięcie, rysa, kamera, hero, 2014