Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Pęknięta obudowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21

patryk12431

patryk12431

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów

    Jak by ktoś chciał e-mail do freeway: [email protected]



    #22

    Grzesiek

    Grzesiek

      Newbie

    • Użytkownik
    • 1 postów
    • Miejscowość:Gryfino
    • Kamera: GoPro 4 Silver
    • Karta pamięci: 64 GB Sandisk

    Hej, koresponduję właśnie z GoPro w sprawie kamerki i tego samego problemu, czyli pęknięcia obudowy (srebrny front). Czy ktoś jeszcze miał podobny problem?
    O co chodzi z tym mam rozumieć że to jest partner na Polskę i oni jakby co zajmują się supportem u nas?



    #23

    rax90

    rax90

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 132 postów
    • Miejscowość:Szczecin
    • Kamera: GoPro HERO (entry level)
    • Karta pamięci: Kingston 32gb UHS-I
    Freeway to wyłączny dystrybutor GoPro w Polsce.

    A po drugie zapraszam do pierwszego działu z jakim powinieneś się zapoznać
    Start >> Przedstaw się...

    #24

    moouse95

    moouse95

      Newbie

    • Użytkownik
    • 1 postów
    • Miejscowość:wrz
    • Kamera: Gopro hero
    • Karta pamięci: 32GB

    Kupiłem miesiąc temu Kamere GoPro hero 2014, rozpakowałem ją dopiero na wyjeździe na feriach i od razu zamontowałem na desce snowboardowej, zauważyłem że kamerka miała małe pęknięcie przy mocowaniu co w sumie nawet nie wyglądało jak na pęknięcie bo było tak w środku, zamontowałem kamerę i pojechałem na stok, kamera wyłamała się z mocowania przy pierwszym zjeździe. Nie posiada ona żadnych śladów uderzenia nic. Zdjąłem kamerkę i włożyłem do kieszeni i tak samo z mocowaniem. Mam te dwie końcówki od mocowania jeszcze razem skręcone w przylepcu tak to o to wygląda 

     

    Jest szansa żeby naprawili mi to na gwarancji ? W kamerce była raczej wada konstrukcyjna, tylko jak to napisać? Napisać im że miałem kamerkę zamontowaną na desce? czy kamerka gopro nie powinna być tam montowana? I czy pisać że była wada konstrukcyjna którą zauważyłem ale mimo wszystko jeździłem :/ Pewnie napiszą że trzeba było oddać im kamerkę od razu jak zauważyłem pęknięcie/zarys.

    mam ten sam problem, kamerkę również kupiłam w Media Markt. Chciałam zapytać jaki podałeś powód pęknięcia?