Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Problem po aktualizacji - nie reaguje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

fiba

fiba

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
    Mam problem z moim Gopro Hero 2.
    Po podłączeniu kamerki i odpaleniu programu 'Gopro Cineform Studio' ukazało mi się okienko aktualizacji, postępowałem wg. wskazówek i udało mi się zaktualizować kamerę do wersji najnowszej (czyli v222), jednak okazało się, że po aktualizacji kamera często się zawiesza, poczytałem trochę (niestety po fakcie) że to typowe dla tej aktualizacji więc postanowiłem wrócić do poprzedniej wersji (v198) za pomocą ręcznej metody wgrywania zaczerpniętej z oficjalnej strony gopro (wgranie poprzedniej wersji oprogramowania na kartę, wciśnięcie przycisku migawki oraz po kolei trzykrotne kliknięcie przycisku POWER itd). Jednak podczas zmiany oprogramowania kamera zawiesiła się i "zmroziła" na jakieś 20 minut więc wyjąłem baterię i od tamtej pory moje Gopro umarło.. :cry:
    Aktualnie kamera nie reaguje na żadne przyciski ani na podłączenie do komputera, normalnie umarła.

    Macie jakiś pomysł? Czytałem trochę na głównym forum gopro i próbowałem różnych metod ale okazały się nieskuteczne.
    Jest może ktoś na forum komu przytrafiła się podobna sytuacja? Może jest tu jakiś "czarodziej" to zna się na sofcie do gopro?

    Kamera kupiona w USA, gwarancji niestety nie posiadam. Napisałem do nich z formularza na gopro.com i opisałem sytuacje, czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    fiba

    #2

    jocker28

    jocker28

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:Wrocław
    • Kamera: gopro hero2
    • Karta pamięci: sandisk 16GB

    Cześć,

    Dostałeś jakąś odpowiedź?

    Moja przy wgrywaniu wersji V198 też padła i się nie odzywa :(

    Diodka świeci się tylko podczas ładowania, a procedura opisana tu:  też nie działa...



    #3

    DamianPL

    DamianPL

      Newbie

    • Użytkownik
    • 8 postów
    • Miejscowość:Lublin
    • Kamera: GoPro Hero 2
    • Karta pamięci: Sony Class 4 16GB

    Sory, że odkopuje, ale ruszyło się coś w temacie? U mnie to samo, podczas wgrywania softu v198, a miałem v222 padła i nie reaguje na nic.



    #4

    fiba

    fiba

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów

      Odpisuję dopiero teraz ale mało bywałem na forum.
      Udało się sprawę załatwić w ten sposób, że napisałem do gopro i kazali odesłać kamerę do Holandii. Po krótkim czasie dostałem nowy sprzęt :)


      • SZWAGIER lubi to


      Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →