Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Ogólny temat problemów kamer Countour

Contour Roam Contour Roam 3

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

Witam z racji że jestem pierwszy na forum i zakładam temat o problemie mojej kamery założyłem temat ogólny żeby każdy kto będzie miał problem ze swoją kamerą mógł przedstawić tutaj. Pozdrawiam

 

A teraz przechodze do swojego problemu: a mianowicie mam problem z odtwarzaniem materiału przesłanego na komputer strasznie się tnie sprawdzałem w programie zalecanego od Contour i na AllPlayer 6.2 tak samo na WMP system oparacyjny Win XP SP3, 2,5GB RAM, Grafika NvIDIA GEFORCE 210 1GB DDR3, dysk twardy 80GB, Procesor AMD Sempron 2600+ 1.61GHz. Sprawdzałem też na innej karcie pamięci Samsung 8GB Micro SDHC class(6) tak samo. Jeżeli ktoś mógłby pomóc bardzo bym prosił może komuś w przyszłosci sie przyda.



#2

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

myślę że powodem takiego stanu rzeczy jest komputer, spróbuj sprawdzić na innym 

z jakim materiałem masz problem ? jaka rozdzielczość nagranego materiału ? 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#3

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

myślę że powodem takiego stanu rzeczy jest komputer, spróbuj sprawdzić na innym 

z jakim materiałem masz problem ? jaka rozdzielczość nagranego materiału ? 

720p action cam i zwykle 1080 lecz jak ogladam na YT to filmy takiej rozdzielczości działają fakt ładują się troszkę lecz działaja a tutaj bez żadnego połączenia powinny chodzić bez zacięć i zwolnień



#4

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

nie koniecznie sprawdź na innym kompie


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#5

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

jak będe miał okazję na pewno sprawdzę i dam znać. Pozdrawiam



#6

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Pamiętaj, że Youtube poddaje filmy konwersji ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#7

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

720p action cam i zwykle 1080 lecz jak ogladam na YT to filmy takiej rozdzielczości działają fakt ładują się troszkę lecz działaja a tutaj bez żadnego połączenia powinny chodzić bez zacięć i zwolnień

ostatnio sprawdzałem na kumpla laptopie i co sie okazało zobaczyłem jak pięknie moja kamera nagrywa zaszokowałem się jakością obrazu lecz szkoda że mój stary PC jest za wolny na tego typu materiały. W tym miesiącu będe musiał zakupić laptopa specjalnie pod filmy ;)



#8

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Lepiej stacjonarne, za mniejszy koszt będziesz miał więcej ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#9

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

ostatnio sprawdzałem na kumpla laptopie i co sie okazało zobaczyłem jak pięknie moja kamera nagrywa zaszokowałem się jakością obrazu lecz szkoda że mój stary PC jest za wolny na tego typu materiały. W tym miesiącu będe musiał zakupić laptopa specjalnie pod filmy ;)

PC odpada ponieważ bardzo mało spędzam czas na komputerze dla tego tym razem che coś mobilnego gdzie zabiore ze sobą



#10

Luq

Luq

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • Kamera: Contour Roam 3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

PC odpada ponieważ bardzo mało spędzam czas na komputerze dla tego tym razem che coś mobilnego gdzie zabiore ze sobą

 

Polecam jedyny chyba sklep który narazie ma tą kamerę w sprzedaży w kraju żetelny i miła obługa ;)



#11

nowy_

nowy_

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Zamosc
  • Kamera: contour plus
  • Karta pamięci: 16GB

Witam Wszystkich

 

Mam kamerke Contour +, probowalem podlaczyc ja do Power Bank`u za pomoca kabelka USB,ale niestety nie dziala. Jezdze w dlugie trasy rowerem i czasami spie w namiocie w lesie, niestety w lesie nie mam mozliwosci naladowania  akumulatorka w swojej kamerce ;) Wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ?



#12

nowy_

nowy_

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Zamosc
  • Kamera: contour plus
  • Karta pamięci: 16GB

W ogole to dziala,ale jak bede przez dwa tygodnie w trasie,to nie naladuje jej sobie nigdzie.Mam w prawdzie dwie baterie,ale to wszystko malo.



#13

nowy_

nowy_

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Zamosc
  • Kamera: contour plus
  • Karta pamięci: 16GB

Contour Plus mam i Power Bank`ow cala szuflade he he, potrzeba czegos takiego i problem z glowy ;)

 

 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Contour, Roam, Contour Roam 3