Skocz do zawartości

Zdjęcie

PowerGrip H2O - ładowanie GoPro pod wodą

gopro powergrip polarpro

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 652 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Coraz częściej słyszymy o akcesoriach do kamer GoPro, które mają na celu rozwiązanie problemu krótkiego czasu pracy baterii. Pisaliśmy już między innymi o walizce, która ładuje kamerę, podczas gdy jej nie używamy – Powervalt. Pamiętacie pewnie też uchwyt, który ładuję Wasze GoPro – PowerPro.

 

Tym razem twórcy PowerPro, czyli PolarPro, poszli krok dalej i przygotowali uchwyt, który nie dość że ładuje kamerę, to możemy go użytkować pod wodą!

 

med_gallery_22566_105_11862.jpg

 

PowerGrip H2O jest pierwszym uchwytem, który jednocześnie ładuje GoPro i może być użytkowany pod wodą. Urządzenie może zostać zabrane do 30m głębokości. Podstawowa długość uchwytu to 28 cm i tutaj znajdziemy wbudowaną baterię o pojemności 6.700 mAh, czyli odpowiednik sześciu baterii GoPro. W pełni naładowany uchwyt zapewnia dodatkowe 12 godzin pracy kamery.

 

Dwa gniazda USB umożliwiają ładowanie GoPro, lub innych kamer, oraz smarfonów – PowerGrip H2O posiada dołączony do zestawu uchwyt na większość modeli smartfonów oraz ramię wydłużające uchwyt do 56 cm lub 84 cm.

 

med_gallery_22566_105_12395.jpg

 

Najważniejszą funkcją urządzenia PowerGrip H2O jest możliwość użytkowania uchwytu pod wodą. W tym celu dołączone zostały do zestawu wymienne drzwiczki do GoPro, które umożliwiają połączenie kamery z PowerGripem.

 

W chwili obecnej, PolarPro umieściło produkt na kickstarterze, gdzie chętni mogą wspierać projekt. Wspierając 69 dolarami możemy już otrzymać uchwyt PowerGrip H2O, którego cena po premierze będzie wynosić 99 dolarów.

 

Źródło: Kickstarter

 

 

 

powergrip H2o
Album: PowerGrip H2O
11 grafiki
0 Komentarze


FORUM | FACEBOOKYOUTUBE  | VIMEO

 


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro, powergrip, polarpro