Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Hero 4 czy coś innego?

hero 4 gopro kamera uzywana 1000zl

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

superluksior2

superluksior2

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Lubartów
  • Kamera: --
  • Karta pamięci: Adata 32gb+kingston 32gb

Witam, szukam uzywanej kamerki do 1000zl. Jak narazie upatrzylem sobie hero 4 silver, lub black ale do tego trzeba dolozyc.

Najważniejszą rzeczą którą wymagam jest kąt widzenia... Aktualnie mam sj4000 i srednio mnie to zadowala, zwlaszcza przy powrównaniu z superview od gopro to wydaje sie być dosyć mały... 

Drugą rzeczą - nie potrzebuje 4k - wystarczy mi 1080p 60 lub 720p 120fps do slow-mo. Jeśli natomiast jest 4k, to mi nie przeszkadza chociaż i tak nie bede tego uzywal.
Hero 4 silver wybrałem poniewaz w superview 1080p ma najszerszy kąt widzenia, i ma ostrzejszy obraz niz 3+ black. Oczywiscie jest nowsza i ma ekran.

I takie pytanie, jest jakaś kamerka która ma szerszy kąt niż superview od gopro ? Zależy mi na czymś takim >> .

 Oczywiście jest to "wycinek" z 360 któy miesci sie normalnie na ekranie, jak widac jest szerszy od superview bo widac niebo i czywiscie spory kawalek nart, więc watpie zeby gopro uchwycilo az tyle.



#2

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2543 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
To jest materiał 360° żadna kamera (nie mowie tu o kamerach 360° ) nie nagra ci takiego obrazu. Nie wiem czy znajdziesz za 1000zl h4s, to dość nowa kamera.
Aaa i 1080p s to spłaszczone 1440p "super fov" ci się tylko wydaje :)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

superluksior2

superluksior2

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Lubartów
  • Kamera: --
  • Karta pamięci: Adata 32gb+kingston 32gb

To jest materiał 360° żadna kamera (nie mowie tu o kamerach 360° ) nie nagra ci takiego obrazu. Nie wiem czy znajdziesz za 1000zl h4s, to dość nowa kamera.
Aaa i 1080p s to spłaszczone 1440p "super fov" ci się tylko wydaje :)

Ale z tego co wiem, superview to chyba obraz 4:3 przeksztalcony do 16:9.



#4

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2543 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
A co wyżej napisałem ?

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hero 4, gopro, kamera, uzywana, 1000zl