Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Podkladanie glosu do filmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

Witam,

z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam aktualnie dostepu do klawiatury z polskimi znakami. Za jakis tydzien zaczne skladac nowy film trwajacy okolo 6 min i aby go nieco wzbogacic chcialbym dodac do niego lektora. Niestety, jedyne urzadzenia do nagrywania dzwieku, ktorymi dysponuje do aparat tg-3 i gopro. Wiec musze kupic mikrofon, tylko ze nie mam zielonego pojecia jaki. Z gory chcialbym powiedziec, ze na razie nie zalezy mi na super czystym dzwieku(ale mimo wszystko chcialbym zeby brzmial w miare profesjonalnie), a na sam mikrofon chcialbym wydac ok. 100zl. Tylko pozostaje jeszcze kwestia programu, ktory mialby ten dzwiek zapisywac, bo podlaczanie mikrofonu do aparatu i zgrywqanie tego pozniej na komputer nie ma sensu. Z gory dzieki za odpowiedzi:) Pozdrawiam.



#2

Moonmaker05

Moonmaker05

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Gopro Hero4 Black
  • Karta pamięci: 2x 64gb

A nie masz dyktafonu w telefonie ?



#3

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Samson go mic i audacity dadzą radę :)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#4

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

Przepraszam, ze zadam tyle pytan, ale jestem za granica i nie mam czasu tego sprawdzic. Pytania dotycza audacity. 1: czy jest w tym programie opcja odszumiania dzwieku? 2:jakie sa wymagania jezeli chodzi o komputer (pamiec, procesor itp.) 3:czy ten program zapisuje dzwiek w formacie mp3 i czy po zapisaniu dzwieku bede go mogl w miare latwo dodac do gopro studio i odtworzyc za pomoca media playera? Jezeli znajdziesz odrobine czasu i uda Ci sie odpowiedziec na moje pytania bede Ci bardzo wdzieczny. Pozdrawiam i dziekuje:)



#5

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
1. Tak, tutoriale znajdziesz na Youtube.
2. Bardzo małe, to prosty program, jeżeli nie masz komputera z przed 20lat da radę ;)
3. Tak, powinieneś móc dodać go do GP studio, odtworzysz to jak normalna piosenkę.
Taka rada na przyszłość, Zmień program do montażu bo ten jest bardzo słaby ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#6

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)
Serdeczne dzieki. Moj komp tak btw to lenovo g50-30, a jezeli chodzi o gp studio to wiem, ze to slaby program, ale mi pasuje. Nie potrzebuje bardzo dobrego programu. Montuje filmy bez efektow specjalnych i wystarcza mi jedynie korekcja kolorow, jasnosci, kontrastu itp. Pewnie w przyszlosci kiedy zaczne krecic filmy bardziej profesjonalnie (na razie na koncie mam tylko 5) zmienie program na hitfilm 3 express.

A tak jeszcze przy okazji, wiecz skad go pobrac tak, zeby razem z nim nie pobraly sie zadne inne zupelnie zbedne programy (tak jak jest na np: instalkach)? Dodatkowo ktora wersje pobrac i czy sa jeszcze jakies programy, ktore trzeba doinstalowac zeby program dzialal w 100% (tak jak apple quick time w gp studio)?

#7

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Ale chodzi ci o hitfilma? Najprościej i najpewniej z strony producenta :) Chyba do hitfilma nie trzeba nic instalować.

Łącz posty ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#8

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

Nie, pytalem o audacity (na niektorych tutorialch mowili cos o jakis bibliotekach). I przypomniala mi sie najwazniejsza rzecz. Mianowicie czy mikrofon i audacity beda ze soba kompatybilne? 



#9

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
No to audacity też że strony producentamikrofon będzie kompatybilny na 99.99%, co ma tam się nie zgadzać ;) A, zainstaluj angielską wersję, jest lepsza i bardziej przejrzysta.

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#10

micek

micek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Kamera: GoPro 3+ SE
  • Karta pamięci: Sandisc, 64GB, (10)

Serdeczne dzieki, ja tylko wroce do domu od razu zabieram sie za ten program i kupuje mikrofon. Temat do zamkniecia.



#11

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Nie ma za co, przez taką samą drogę przechodziłem, tyle że za pomocą Google

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !!