Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Timelapse z biegania - porady dotyczące ustawień i mocowania

timelapse bieganie ustawienia GoPro Hero2 Hero2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

RockSteady

RockSteady

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • Kamera: GoPro Hero 2

Cześć,

 

Chciałbym zmontować timelapse z trasy biegowej (21 km), którą często biegam. Moje pytanie dotyczy ustawień jakie powinienem zastosować w GoPro Hero 2. Treningowo (bez większej spiny) trasę pokonuję w ok. 1h 50 min (zasadniczo GP w trybie robienia zdjęć powinna wytrzymać, prawda?). Wiedzie ona przez tereny otwarte jak i po ścieżkach leśnych (piszę o tym, bo nie wiem w jaki sposób GP radzi sobie z czasem naświetlania).

Czy ktoś mógłby zarekomendować częstotliwość robienia zdjęć?

 

Druga sprawa dotyczy mocowania kamerki. Przegrzebałem trochę forum i chyba zdecydowałbym się na mocowanie na klatce (na głowie za bardzo trzęsie, a z kijem niewygodnie). Czy znacie jakieś stabilizatory, które można w jakiś sposób przyczepić do klatki piersiowej biegacza?

 

Sądzicie, że taki time lapse z biegania ma w ogóle rację powodzenia? Czy zdjęcia nie będą poruszone a tym samym finalny produkt (filmik) będzie słabej jakości?

 

Dzięki za odpowiedzi.



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5158 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Stabilizatory są ale ich cena . . . 

 

Ciężko to widzę. Nie wiem czy stabilniej nie będzie na głowie.



#3

RockSteady

RockSteady

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • Kamera: GoPro Hero 2

A możesz doradzić coś w kontekście ustawień do TL?



#4

Mati_snd

Mati_snd

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 238 postów
    21 km to biegasz od dawna . Kamerke dlugo juz masz ? Jak tak to czego sam nie sprawdzisz jakie bedzie dobre rozwiazanie lub ustawienia . Czasami trudno cos powiedziec jakie ustawienia albo jak zamontowac

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    • jacqu1916 lubi to

    #5

    RockSteady

    RockSteady

      Newbie

    • Użytkownik
    • 19 postów
    • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
    • Kamera: GoPro Hero 2

    Kamerkę mam od niedawna. Jakieś 2 tygodnie. Dopiero się uczę i czytam forum, stąd było moje pytanie o ustawienia do TL.




    Wróć do Porady, triki, ulepszenia - wszystkie modele · Następny nieczytany temat →



    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: timelapse, bieganie, ustawienia, GoPro Hero2, Hero2