Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Para


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

dawid.ko

dawid.ko

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
    Witam serdecznie. Mam prośbę o radę. Kupiłem gopro hero+ lcd specjalnie przed wyjazdem na Kretę do snorkelingu. Nurkiwalem max 10m praktycznie od początku pojawił się problem z parowaniem szybki obudowy. Mimo prawidłowego (suchego:)) zamyakania itd. Po zakończeniu zawsze szuszylem nigdy do końca nie pozbylem się wilgoci z przedniej szybki. Obecnie są tam mikro krople które od razu po obniżeniu temp otoczenia zaparowuja szybke. Suszenie przy otwartej obudowie nic nie daje. W załączeniu zdjęcie. Dziekifdb89b0d27d6a66da3eb44d5944ce23f.jpg

    Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

    #2

    greku792

    greku792

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 120 postów
    • Kamera: AEE MagiCam S50+
    • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
    A czy wiesz o istnieniu wkładek anti fog, nie miałeś ich w zestawie z kamerą?

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

    Mój kanał na


    #3

    dawid.ko

    dawid.ko

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów
      W zestawie wkładek nie było. Jeśli chodzi używanie kamery to mój pierwszy raz. ;)

      Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

      #4

      dawid.ko

      dawid.ko

        Newbie

      • Użytkownik
      • 3 postów
        Poza tym czy w gopro hero+ też będzie to działało? Ona ma niewymiena obudowę. No nic może jak kupię i podzialam to wchłonie ta wilgoć

        Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

        #5

        greku792

        greku792

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 120 postów
        • Kamera: AEE MagiCam S50+
        • Karta pamięci: ADATA 16GB Kingston 4GB
        Wkladki wklada się do obudowy po to żeby absorbowaly wilgoć podczas pracy kamery i zeby wlasnie soczewka obiektywu nie parowala, wkładki są jednorazowe na alledrogo jest tego cala masa. Ja osobiscie soczewkę i obudowę od środka czyszczę chusteczkami do okularów z lidla, super się sprawują.




        Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
        • ropa2 lubi to

        Mój kanał na