Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Ciemny ekran w gopro po niedokończonej aktualizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

kubas9311

kubas9311

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Piła
  • Kamera: gopro hero2
  • Karta pamięci: 16

Witam. Mam pewien problem, który sam sobie zrobiłem... Próbowałem zrobić aktualizację ale jak się okazało miałem już zrobioną, próbowałem więc zrobić downgrade niestety z wersji najnowszej chyba nie idzie i kamerka została zablokowana (BRICK). Na szczęście udało mi się wgrać aktualizację przez cineforma po zmianie treści w pliku "version" na starszą. Aktualizaja ruszyła i udało się ją zakończyć, kamerka ruszyła. Niestety znalazłem informację, że wystarczy podczas pobierania aktualizaji podmienić plik firmware wyciągając kartę po zakończeniu pobierania, niestety nowy cineform instaluje aktualizację od razu po sciągnieciu (starszy chyba wyświetlał komunikat ze pobieranie zakończono i trzeba było potwierdzić instalacje aktualizacji, a w tym czasie mozna było podmienić firmware. Niestety ja w momencie zakończenia pobierania aktualizacji wyciągnąłem kartę i wystapił błąd, po powtórnej próbie aktualizacji ta przebiega niby normalnie ale po odłączeniu jej od kompa nie idzie jej włączyć, muszę wyciągnąć baterie i dopiero wtedy odpali ale pojawia się czarny ekran. Pliki jakie pojawiąją się na karcie obrazuje obraz poniżej:

a tutaj film z zachowania kamerki:

Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłu, dziękuje bardzo i przepraszam za błędy!



#2

dawidos_333

dawidos_333

    Newbie

  • Użytkownik
  • 34 postów
    Próbowałeś robić bez ekranu? Jak już nic nie pomaga to może pójdzie w ten sposób


    Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →