Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Hero 5 - soft 1.57 - zamienniki baterii

bateria hero5 zamiennik update soft latest

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

partyzant85

partyzant85

    Newbie

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Kamera: GoPro Hero 5 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32GB

 

od niedawna dostepny jest nowy soft do hero 5. czy ktos uzywa tego softu i jest mi w stanie powiedziec, czy zamienniki baterii sa w nim rowniez zablokowane? wiem ze wyszly baterie, ktorymi mozna obejsc ta blokade, ale ja niestety mam takie, ktore prawdoipodobnie soft zablokuje, dlatego nie robie update. (mam fabryczny v1.50)



#2

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Witam,
Czy zamienniki pasują to nie wiem, ale trochę dziwię się ludziom, którzy kupują kamerkę za prawie 2 tyś. i szkoda im wydać 99 zł. na oryginalną baterię, gdzie podróbka, kosztuje może ze 30 zł. I tu już nie chodzi o to, że są drogie czy tanie, ale o fakt, że bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu, a jeśli coś stanie się z kamerą, bo bateria " spuchła ", czy w najgorszym wypadku wybuchnie, tak jak to miało miejsce z Samsung Note 7 , choć tu bateria była oryginalna , to firma woli unikać takich sytuacji, żeby nie ucierpiał na tym ich wizerunek. Też posiadam tą kamerkę i uważam, że oszczędzając kilkanaście złotych, nie warto ryzykować, aczkolwiek nikt nie lubi przepłacać. Jeśli chodzi o akcesoria, to jestem jak najbardziej za kupnem zamienników, bo to bezpośrednio nie wpływa na nasze bezpieczeństwo.
  • caraluch78 lubi to

#3

morgan310878

morgan310878

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Kamera: gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: SanDisk EXTREME 64GB 90 MB/s.

Dokładnie kolega ma racje, ale sama ładowarka USB, nie wystarczy, trzeba jeszcze mieć sieciową, ale dają za to gratis baterie



#4

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Z tym, że sieciowej nie kupiłbym, z jednego powodu, tam gdzie najbardziej potrzebne jest zasilanie (np. jazda na rowerze ), to nie ma gnazda na 230 v, dlatego lepszy jest powerbank 2A. Z drugiej strony to ja robię tak , że do tej ładowarki na usb, biorę ładowarkę sieciową od telefonu i po problemie. Zaznaczę tylko że musi ona spełniać pewne kryteria, czyli 5V i max. 2A - pisałem w tej sprawie do wsparcia technicznego i taką odpowiedź uzyskałem.


Wróć do GoPro Hero5 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bateria, hero5, zamiennik, update, soft, latest