Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Jak sformatować kartę SD w GoPro Hero5 Session ?

Gopro Hero Session SD Card

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

KaroleQ

KaroleQ

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Kamera: GoPro Hero5 Session
  • Karta pamięci: Kingston 16GB

Witam,

Mam pytanie.Jak sformatować kartę SD w GoPro Hero 5 Session.Próbowałem podłączyć się przez WI-FI przez program "Capture" ale mi się obie nie chciały podłączyć do jednej sieci.

Proszę o pomoc.



#2

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Najpierw przeczytaj instrukcję jak to zrobić, choć samo sparowanie tych urządzeń ( telefon + kamera ) jest banalnie proste, a potem w programie Capture wybrać opcję formatowania karty.
W skrócie podpowiem, że musisz zainstalować program Capture, włączyć wifi w kamerce, i w telefonie. Po wyszukaniu przez telefon kamery, połączyć je ze sobą ( sparować ), uruchomić program Capture i kliknąć na połączenie.
Już chyba prościej się nie da wytłumaczyć.
Jeśli dalej, będziesz miał problem, to poproś kogoś, może nawet w jakimś elektromarkecie, aby ci to zrobił.
  • KaroleQ lubi to

#3

KaroleQ

KaroleQ

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Kamera: GoPro Hero5 Session
  • Karta pamięci: Kingston 16GB

Zrobione ! Udało mi się polączyć przez Bluetooth :) Sformatowałem i chodzi :D Myślę,że będzie OK ! Dzięki za pomoc !



#4

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Proponuję jednak spróbować połączyć się przez wifi, tak aby w razie czego , w przyszłości, znów nie kombinować i stresować się.


Wróć do GoPro Hero5 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gopro, Hero, Session, SD, Card