Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

DYLEMAT - HERO 5 BLACK vs HERO 4 BLACK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

hubi13

hubi13

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Mieleszyn
  • Kamera: sjcam5000+
  • Karta pamięci: 32GB

Cześć wszystkim zamierzam kupić nową kamerką i mam duży dylemat. Najbardziej rozchodzi się tutaj o baterię.

 

Zastanawiam się nad HERO 5 BLACK   vs    HERO 4 BLACK

 

Miałem styczność z H4B z dodatkowym akumulatorem i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie żywotność baterii. Po naładowaniu baterii razem z akumulatorkiem kamerka wytrzymywała cały dzień na stoku. Oczywiście nagrywaliśmy i robiliśmy zdjęcia wg potrzeby.

 

 

Moje pytanie kieruję do użytkowników H5B. Jak trzyma bateria w kamerce? Nie interesuje mnie to ile wytrzyma podczas ciągłego nagrywania ale podczas np. zwiedzania kiedy na zmianę zmienia się opcje ze zdjęć na film i odwrotnie, kamerka jest wyłączana i znów włączana. Chodzi mi o ogólnie czy jest to zadowalający czas czy jednak potrzebuje z 3 dodatkowe baterie (oczywiście wiem, że jedna bateria to zbyt mało) i co chwilę muszę wymieniać baterie.

 

Może ktoś przeniósł się z jednej kamery na drugą i jest w stanie podpowiedzieć?

 

Obecnie posiadam sjcam 5000+ i strasznie irytuje mnie ciągłe wymienianie baterii.

 

Pozdrawiam!



#2

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Mi wytrzymuje w H5 bateria podczas ciągłego nagrywania 50 min. więc w trybie mieszanym powinno być więcej.

#3

tomx

tomx

    Newbie

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Miejscowość:Zaborów
  • Kamera: YI 4K+
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 64gb
Miałem ten sam dylemat. Wybór padł na Yi 4K+ jestem mega zadowolony bo 4K 60fps to miód malina. I bateria ok 1.5h

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka