Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Porównanie Lamax x10 vs THIEYE T5 vs Git Up Git2 ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Agemark1982

Agemark1982

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Witam

 

Jestem całkiem nowy na tym forum i jestem na etapie wyboru kamerki sportowej, zastosowanie wszystkiego po trochę :), budżet maks 900 zł , dystrybucja polska ze względu na gwarancję. Jest to moja pierwsza kamerka i wiadomo nie musi to być mercedes a dobrze wyposażona "Skoda Superb" :)

 

Tak poważnie od tygodnia przeglądam, czytam i zastanawiam się między tymi trzema produktami w różnym przedziale cenowym , każda z nich ma swoje plusy i minusy, kamerka ma służyć do nagrywania dziecka, zabaw na wakacjach w wodzie jak i filmowania naszych podróży, wykluczyłem Xiaomi Y II ze względu , że z akcesoriami to już wydatek 1300 zł , a z opiniami też różnie bywa, 

 

Może ktoś posiada w/w modele i może się podzielić sowimi odczuciami i doświadczeniami co do sprzętu i jakości, 

 

Z góry dziękuje za pomoc, im więcej czytam tym większy mętlik, byłem już zdecyzdowany na Git Up Git2 ale znowy pojawiły się dwie kolejne alternatywy ?

 

Chyba , że w tym budżecie wyszło obecnie coś lepszego ?

 

Dzięki za pomoc



#2

XGrzesX

XGrzesX

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów

    Mam ten sam dylemat tylko zastanawiam się nad Lamax x10, ThiEye T5/T5e oraz SJCAM Sj7.

    Z tego co wyczytałem to Lamax i TheEye to ten sam sprzęt i z tym samym oprogramowaniem. Różni się odrobinę obudową i akcesoriami w zestawie (na korzyść Lamax). Czy faktycznie obie kamy oferują dokładnie taką samą jakość nagrań ? T5 można kupić za 599 a Lamax za 899 więc jest to duża różnica w cenie.

    W Sj7 trochę martwi mnie brak gwintu w obudowie.




    Wróć do Porównania kamer · Następny nieczytany temat →