Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Urwane uchwyty od Kamerki Gopro Hero2014

gopro hero urwane zawiasy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hubus04

Hubus04

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:płock
  • Kamera: Gopro Hero 2015
  • Karta pamięci: 32 Ultra sandisc

Witam wszystkich forumowiczów :) , jestem tu nowy i nie będę się rozpisywał.Szukałem na forum podobnego problemu , lecz nie znalazłem. Otóż posiadam  kamerkę sportową Hero 2014 i przytrafiła mi się niezręczna rzecz , otóż mój kolega przykleił  na przyssawcę gopro , i w pewnym momencie spadło , nie zdążyłem złapać niestety :/. 

I moje pytanie brzmi jest jakiś sposób na przyczepienie tych uchwytów do obudowy ? klejem  ? ( nie posiadam już gwarancji) czy ktoś zajmuje się takimi rzeczami  ? .

Załączam zdjęcia.

PozdrawiamZałączony plik  18119826_1002518586556510_182887983_o.jpg   57,19 KB   4 Ilość pobrańZałączony plik  18110914_1002518539889848_1110990614_o.jpg   59,11 KB   3 Ilość pobrań



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Nie da się. Sam kleiłem ale w końcu kupiłem nową obudowę, bo się cały czas odklejało. U ciebie wychodzi jedynie zakup jakiejś zalanej za parę zł i wymiana bebechów.



#3

Hubus04

Hubus04

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:płock
  • Kamera: Gopro Hero 2015
  • Karta pamięci: 32 Ultra sandisc

Nie da się. Sam kleiłem ale w końcu kupiłem nową obudowę, bo się cały czas odklejało. U ciebie wychodzi jedynie zakup jakiejś zalanej za parę zł i wymiana bebechów.

masz może link do takiej obudowy ?



#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Ja mam kamery z wymiennymi obudowami. Ty musisz szukać czegoś takiego

i podmienić bebechy



#5

pacula79

pacula79

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Miejscowość:Sośnie
  • Kamera: Gopro hero 5 black
  • Karta pamięci: Samsung Pro plus 32gb
Może ktoś kto spawa plastiki, mógłby ci pomóc. Warto spróbować, bo koszt niewielki, a przez to mniej problemów z szukaniem innej obudowy.

#6

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Nie sklei się. Znaczy sklei ale się rozleci. Ja miałem klejone w punkcie klejenia zderzaków z wtapianymi metalowymi linkami.

Rozleciało się po 3 tygodniach. Za klejenie zapłaciłem 60 zł, za nową obudowę 30. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro hero, urwane zawiasy