Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Zamierzam kupić kamerę do 500 zł - zastanawiam się którą z poniższych wybrać

pierwsza kamera kamera pov pierwsza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

chamskipro

chamskipro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów

    Sony HDR AS20

     

    Full HD - 60 fps

    12 Mpx

    1249 mAh

    Stabilizator

    Droższe akcesoria od reszty

     

     

    Sjcam sj 5000

     

    Full HD - 30 fps

    14 Mpx

    900 mAh

    Tanie akcesoria

     

    Poza nimi biorę także pod uwagę Ehen h9, h8, Xiaomi Yi, Blackviev hero 1, jednak najbardziej jestem skłonny na Sony.
    Duża pojemność bateri daje więcej możliwości. Stabilizator obrazu redukuje trzęsienia, oraz sam fakt, że kamera nagrywa w 1080p 60fps

     

    Mimo to jestem otwarty na wszelkie inne propozycje i bardzo bym chciał, aby wypowiedziały się na ten temat osoby, które miały/mają do czynienia z powyżej wymienionymi modelami.

     

    Z góry zaznaczam, że biorę pod uwagę zakup sprzętu używanego a cena może przekraczać lekko 500 zł.

    Będzie to moja pierwsza kamera sportowa, zamierzam nagrywać nią różne sytuacje. Jazda samochodem, rowerem, relacje z wakacji, skok ze spadochronu, zjazdy na snowboardzie. Dlatego wydaje mi się że jednak te 60 fps jak i stabilizacja obrazu bardziej się przydadzą bo niekiedy materiały będą dynamiczne. Mimo wszystko mam wrażenie, że podczas oglądania filmu w Full HD na pełnym ekranie, wszystkie te kamery nie są nie wiadomo jak dobrej jakości, dlatego zakładam wątek, bo mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie zaproponować kamerę, która nagrywa z lepszej jakości od wyżej wymienionych.



    #2

    patry2k

    patry2k

      Newbie

    • Użytkownik
    • 1 postów
    • Miejscowość:lublin
    • Kamera: chcę kupić
    • Karta pamięci: jeszcze brak

    Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc odepnę się tutaj. Chcę kupić kamerkę do 500 zł tak jak kolega wyżej. Ma mi służyć podczas wypadów w góry itp . Nic ekstremalnego. Zależy mi natomiast żeby byla możliwość podpięcia mikrofonu zewnętrznego. Lepiej wybrać gopro hero używkę jakąś czy coś innego a nowego np.?







    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pierwsza kamera, kamera, pov, pierwsza