Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Gopro studio i 240 klatek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

pyrka184

pyrka184

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Inowrocław
  • Kamera: Gopro H6
Witam. Kilka dni temu kupiłem Gp H6, zainstalowałem gopro studio i wszystko ok do momentu kiedy chciałem edytować 1080p 240. Program gopro studio w ogóle nie chce dodać tych plików. Komputer widzi te pliki i je odtwarza z tym że od razu w slow motion. Dlaczego gopro studio nie chce dodać tych plików. Gdzieś czytałem że gopro studio nie obsługuje plików z tym kodekiem ale jest mnóstwo filmów na yt gdzie ludzie bez problemu to robią.

#2

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 519 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Spróbuj zainstalować Quik, Gopro studio staroć nie ma wsparcia. Ponadto zainstaluj kodeki, podaj specyfikacje twojego sprzętu, może też być taka możliwość że ci nie wyrabia sprzęt. Btw generalnie nagrywając w 240fps wykorzystuje się tylko i wyłącznie do Slow Motion. 



#3

natgot

natgot

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 71 postów

    Te pliki są kodowane kodekiem H265, ktorych gopro studio nie obsluguje, musisz przekonwertować do h264, wtedy wszystko się odpali w gpstudio.



    #4

    rsl

    rsl

      Newbie

    • Użytkownik
    • 15 postów
    • Miejscowość:Lublin

    Mam pytanie odnośnie nagrań 1080p 120 klatek, z nimi też jest problem w edytorach? Ciągle widzę coś o jakimś HEVC ale do końca nie wiem co to jest, rozumiem że potrzebne do odtwarzania jest przeformatowanie. Czy tylko w rozdzielczości 1080p 240 jest z tym problem?



    #5

    natgot

    natgot

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 71 postów

      Mam pytanie odnośnie nagrań 1080p 120 klatek, z nimi też jest problem w edytorach? Ciągle widzę coś o jakimś HEVC ale do końca nie wiem co to jest, rozumiem że potrzebne do odtwarzania jest przeformatowanie. Czy tylko w rozdzielczości 1080p 240 jest z tym problem?

      tylko w 1080p/240fps jest problem. Ale zależy też w czym montujesz-podobno najnowsze update'y sony vegas czy Adobe A obslugują już H265




      Wróć do GoPro Hero6 · Następny nieczytany temat →