Skocz do zawartości

Najwieksza polska giełda kryptowalut
Zdjęcie

problem z zapisem filmu w GP Quik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Karo

Karo

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Kamera: GOPro6
  • Karta pamięci: Sandisk 32 GB

Proszę o pomoc. Mam problem z zapisywaniem nawet krótkich filmików w programie GoPro Quik.  Wyskakuje taka tabelka i dalej nic się nie dzieje. 

Załączone pliki

Micheł

Micheł

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPip
  • 508 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Cześć, dlaczego zakładasz kilka tematów o tym samym? Wystarczy jeden :) Gdzie zapisujesz plik na ssd czy hdd? Ponadto sprawdź czy nie masz polskich liter.

A tak dla jasności- jak tylko możesz zmień ten program bo to shit, co chwila są z nim jakieś problemy ;)

Karo

Karo

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów

Cześć, dlaczego zakładasz kilka tematów o tym samym? Wystarczy jeden :) Gdzie zapisujesz plik na ssd czy hdd? Ponadto sprawdź czy nie masz polskich liter.

A tak dla jasności- jak tylko możesz zmień ten program bo to shit, co chwila są z nim jakieś problemy ;)

Karo

Karo

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów

Dzięki, faktycznie ciągle coś się dzieje. GoPro Quik zachęcił mnie bo szybko można sklecić filmik a ja jestem zielona w tych sprawach ale fakt chyba sobie go odpuszczę :/ 

Mam dysk SSD. 

Zapytam czy warto korzystać z GoPro studio ? Czy faktycznie trzeba ściągnąć do niego Qiuk time i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam co? Czy możesz mi podać bezpieczne linki do tych programów bez reklam itp ?

Micheł

Micheł

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPip
  • 508 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Podałem link w temacie "gopro Quik nie uruchamia się w windows 10" coś takiego, strona zagraniczna ale bez wirusów itp.lub z oficjalnej strony Gopro pobrać najnowszą wersję. Nie warto korzystać z Gopro studio nie jest już wspierany, zawsze są jakieś problemy z nim generalnie kibel. Ale nikt nikomu nie broni :)  Prześledziłem temat z Quikiem bo też mam problem z nim, a potrzebuje go do telemetrii, tak to zawsze korzystam z Premiere Pro.

To tak: polecam na nowo zainstalować Quika- wszystko wywalić każdy folder i na nowo instalacja

Foldery nie powinny zawierać polskich znaków-ani nazwy samego użytkownika

Posiadasz tylko ssd? czy ssd+hdd?. Jeśli ten drugi wariant instaluj tylko na hdd i wszystkie foldery muszą być na hdd (kopiowanie plików, zapis plików, projektu itp). Taki urok Quika nie dawno ten problem został odkryty, na samym ssd też mi nie chciał pracować.

Jeśli to nie pomaga- zrób nowe konto w Windowsie z uprawieniami administratora i na nim spróbuj coś zmontować i zapisać ;)

Ostatnia opcja- czekać na aktualizację, czytać forum od gopro (gopro community) :)

Jeśli nic z tych opcji nie pomaga, polecam wywalić to ustrojstwo i zainstalować coś innego- Movie marker, Davinci Resolve itp