Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs filmowania

kurs filmowania

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Kamerypov.pl

Kamerypov.pl

    Newbie

  • Admin
  • 17 postów
  • Miejscowość:Zakopane
  • Kamera: Gopro Hero 4
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB

Kurs montażu filmowego http://sklep.studiov...ontaz-filmow,98

Kurs filmowania http://sklep.studiov...-filmowania,108

 

TAGI: kurs filmowania, kursy filmowania, kurs filmowania online, kurs montażu filmowego, kurs montażu, kurs montażu filmów montaż filmu, nauka filmowania, kurs filmowania i montażu, kursy montażu filmowego http://sklep.studiov...-filmowania,108

 

Produkty takie, jak: KURSY FILMOWANIA I MONTAŻU ONLINE, KURS MONTAŻU, KURS MONTAŻU FILMÓW, KURS KURSY NAUKA FILMOWANIA I MONTAŻU FILMOWEGO ONLINE MONTAŻ FILMU, Poradnik, ANIMACJE WESELNE HD, ANIMACJE ŚLUBNE, CZOŁÓWKI WESELNE, CZOŁÓWKI ŚLUBNE, CZOŁÓWKA WESELNA, CZOŁÓWKA ŚLUBNA możecie państwo zakupić bezpośrednio w naszym sklepie on-line.

 

 

http://sklep.studiov...-filmowania,108

http://sklep.studiov...ontaz-filmow,98

 

 

Chcesz dorobić, lub poznać świetny pełnoetatowy biznes w niepewnych czasach?

Filmuj zawodowo usługi komercyjne, lub montuj filmy zawodowo w swoim domu - przed ekranem Twojego komputera. Zacznij nawet natychmiast.

Interesujesz się filmowaniem, montażem filmów, fotografią amatorsko, lub chcesz poznać nowy biznes weselny i jego możliwości od podszewki?

Interesuje Cię dodatkowy dochód 1500 zł -7500 zł miesięcznie?

Nie chcesz mieć nad sobą szefa?

Chcesz podróżować, a dodatkowo będą Ci za to płacić?

Chcesz realizować kilka - kilkanaście usług miesięcznie o wartości co najmniej kilku - kilkunastu średnich krajowych?

Sądzisz, że będziesz musiał wydać na początek znaczne pieniądze? Zapewniam, że nie.

Nie masz pojęcia o profesjonalnym filmowaniu?

Chcesz poznać moją osobę i porozmawiać ze mną przez telefon?

Chcesz w prosty i szybki sposób poznać tajniki tego biznesu? Możesz to zrobić natychmiast

 

 

Dlaczego warto kupić akurat u nas i współpracować właśnie z nami? Dlaczego warto odbyć akurat u nas kurs filmowania?

 

- Przede wszystkim dlatego, iż jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy faktury VAT. Przy jakiejkolwiek kontroli urzędów państwowych państwa działalności nie musicie obawiać się o legalność produktów. Odliczacie dodatkowo podatek VAT. Wystawiamy zaświadczenia i certyfikaty, które są respektowane przez państwowe urzędy. Dzięki nim możecie Państwo uzyskać wszelkiego rodzaju dotacje finansowe.

 

Minimalna inwestycja nawet w najtańszy kurs daje państwu możliwość otrzymania właściwego dokumentu.

 

- Odbywając którykolwiek z naszych kursów otrzymujecie Państwo stosowne opieczętowane zaświadczenia, które są respektowane przez państwowe urzędy. Dzięki nim możecie Państwo uzyskać wszelkiego rodzaju dotacje finansowe. Minimalna inwestycja nawet w najtańszy kurs daje państwu możliwość otrzymania właściwego dokumentu.

 

- W przypadku kursu filmowania oferujemy dodatkowe staże na weselach /zabieramy ze sobą na wesele jako operator drugiej, lub trzeciej kamery na wesele/

 

- Oferujemy jedne z najtańszych kursów na rynku ogólnopolskim / ceny kursów od 277 zł /

 

- Pomagamy w doborze sprzętu / nawet od 5000 zł za pakiet sprzętu /

 

- Pomagamy tworzyć portfolia filmowe do marketingu sprzedaży usług

 

- Będąc liderem na rynku ogólnopolskim nasze produkty z dziedzin kursów filmowania i montażu, jak również produktów związanych z montażem video / animacje, czołówki, zestawy montażowe / są bardzo szeroko rozpowszechnione w polskim internecie. Aktualnie nasz sklep i bloga firmowego z wieloma artykułami pozycjonujemy na kilkadziesiąt fraz związanych z wymienioną tematyką przeznaczając na to co miesiąc wysokie kwoty reklamowe.

 

- Dajemy gwarancję 100 procent - Oferujemy możliwość sprawdzenia naszych kursów przed zakupem / na podstawie symbolicznej zaliczki można otrzymać dostęp do naszej platformy on-line i rozpocząć natychmiast naukę i szkolenie przed swoim komputerem, wyrobić sobie opinię na temat marki i wówczas podjąć decyzję o dalszym zakupie

 

- Oferujemy atrakcyjne raty / cenę można rozbić na dogodne raty nie bankowe /

 

- Uczymy marketingu / w jaki sposób nawet w ciagu dwóch miesięcy odrobić cenę najdroższego kursu /

 

- W niektórych przypadkach gwarantujemy otrzymywanie zleceń na filmowanie weselne na terenie całej Polski, lub zapraszy do współpracy jako operatorów, lub montażystów weselnych

 

- Zajmujemy się biznesem weselnym od wielu lat. Większość produktów tworzyliśmy w oparciu o potrzeby naszej firmy - sondując ich atrakcyjność wśród Par Młodych. Przy tworzeniu produktów bierzemy pod uwagę aktualne trendy.

 

- Większość produktów udostępniana jest niemal natychmiast on-line i po opłaceniu zamówienia produkt znajdzie się na Waszym komputerze nawet kilka chwil po zakupie.

 

- Oferujemy stałą obsługę posprzedażową, atrakcyjne rabaty dla nowych klientów, oraz zniżki dla stałych klientów.

 

- Usługi świadczymy od ponad 12-tu lat będąc na rynku liderem.

 

- Posiadamy dużą bazę klientów, którzy pozostawili szereg pozytywnych opinii i referencji.

 

- Pomogliśmy już wielu osobom w rozwoju ich biznesów i własnych działalności.

 

- Pomagamy w tworzeniu portfolia, uczymy jak sprzedawać usługi, zabieramy z sobą na wesela, pomagamy w doborze i zakupie sprzętu.

 

W przypadku pytań proszę telefonować  Robert 694-907-727, Ania 602-174-098, lub napisz do nas -kliknij ten adres domano1@o2.pl

 

 

Witam na podstronie poświęconej kursom i warsztatom filmowania i montażu firmy FHU Impresja zajmującej się zawodowo produkcją filmową.

 

Wybierz nasze kursy filmowania.

 

http://sklep.studiov...-filmowania,108

 

 

Kurs Filmowania i Edycji Filmów Ślubnych - Profil Kamerzysta Weselny

KURS FILMOWANIA I EDYCJI FILMÓW ŚLUBNYCH - PROFIL KAMERZYSTA WESELNY

 

http://sklep.studiov...sta-weselny,128

 

Kurs certyfikowany, umożliwiający uzyskanie dotacji z PUP, UE.

 

Niezbędny, aby uzyskać zawód wideofilmowiec, otworzyć własną działalność gospodarczą, podjąć współpracę z naszą firmą na podwykonawstwo zleceń z rejonu całego kraju, lub uzyskać dotację.

 

- Kurs indywidualny / dwóch instruktorów prowadzi kursanta / odbywa się w siedzibie naszej firmy, lub w miejscu trwania warsztatów organizowanych na terenie kraju, lub w miejscu zamieszkania kursanta/.

 

- Czas trwania 30 godzin - ukończenie kursu gwarantuje uzyskanie certyfikatu, oraaz sporzędzenie dokumentów niezbędnych do zusykania dotacji z PUP, UE. Po ukończeniu możliwe praktyki w naszej firmie, lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Uzyskanie certyfikatu jest równoznaczne z uzyskaniem zawodu wideofilmowiec- realizator filmów wideo.

 

- Tematyką kursu jest uzyskanie wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu sztuki filmowania kamerą cyfrową, oraz montażu i autoringu filmów wideo.

 

- Zajęcia prowadzone są na kilka sposobów / 1. stacjonarnie, trzy - lub cztery dni stacjonarnie łącznie, 2. trzy, lub cztery zjazdy jednodniowe - istnieje możliwośc uzyskania praktyki na weselu / jako operator drugiej kamery , lub w czasie trwania warsztatów plenerowych / rejestrowany plener młodej pary /.

 

- Zajęcia odbywać mogą się w każdym dniu tygodnia / wraz z praktyką w soboty,lub niedziele /- przeważnie kursy odbywają się w dniach poniedziałek-środa włącznie, lub czwartek-sobota włącznie. Istnieje możliwość dogodnego łączania terminów - w zależności od mozliwości czasowych kursanta.

 

http://sklep.studiov...sta-weselny,128

http://sklep.studiov...-filmowania,108