Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile trzyma bateria?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Cruzo7

Cruzo7

Newbie

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam, kupilem używaną gopro hero 5. Dzisiaj naładowałem do 100% i po godzinie zabawy oraz 40 minutach nagrywania bateria 1%. Pytanie czy ten typ tak ma, czy warto sie zastanowić nad nową baterią?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Yamaha-Man

Yamaha-Man

Specjalista

• Użytkownik
  • Pip
  • 175 postów
  • Miejscowość:F̍̍̐O̍̍̍̐R̍̍̍̐T̍̍̐_____ͯͧͩͤͭͦͬ
  • Kamera: Sony X3000, GoPro 6
  • Karta pamięci: Samsung Evo Plus, Evo Select

Baterie mają to do tego, że są wrażliwe na temperaturę, wysoka/niska skraca czas pracy. Wysokie parametry wideo dodatkowo mogą grzać proca, więc zaledwie godzina pracy może być jak najbardziej realna. Sony X3000 posiada akumulator podobnej pojemności - w temperaturze pokojowej po 20min przerywa nagranie (zapewne zabezpieczenie przed przegrzaniem) - przy 15° i parametrach 4K@30fps z włączonym wi-fi nagrywa ~65min.

Dla testu proponuję wystawić kamerę na balkon i sprawdzić ile nagra w parametrach najwyższych i najniższych (wi-fi, bluetooth wzmagają zużycie prądu ~10%).

Cruzo7

Cruzo7

Newbie

• Użytkownik
  • 3 postów
Sprawdzimy, ale znalazlem na necie dużo opcji z ładowarką dodatkową więc chyba dam jakoś rade :)

Micheł

Micheł

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPip
  • 578 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Bateria oryginalna? "po godzinie zabawy" Co masz na myśli zabawą? Jeśli korzystanie z wifi, bluetooth to nie ma co się dziwić, potrafią nieźle zmęczyć baterię.

Pozdrawiam 

Cruzo7

Cruzo7

Newbie

• Użytkownik
  • 3 postów
Baterie oryginalne, bawilem się jak to na początku przygody z nowym sprzętem, troche na apce w telefonie, troche pilotem, komendy głosowe, nagrywanie filmow w każdej możliwej konfiguracji... potem podpiąłem pod rower i pojeździłem po okolicy. Dzisiaj wyłączyłem wifi, bo cały czas było załączone i zobaczymy...

Micheł

Micheł

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPip
  • 578 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

I jak w końcu z tym czasem?