Skocz do zawartości

Ostatnio napisane posty
  • ropa2%s - zdjęcie
    ropa2 napisał:
    Rozumiem,że tylko ja mam.R1
    19 paź 2015 05:26
  • mistrzCK%s - zdjęcie
    mistrzCK napisał:
    Z1 i G4 wyszły w tym samym czasie i są na jakiś silnikach...
    17 paź 2015 19:39
  • ropa2%s - zdjęcie
    ropa2 napisał:
    Witam, kupiłem removu R1. Pytanie do użytkownikow, czy...
    17 paź 2015 17:37
  • nobi%s - zdjęcie
    nobi napisał:
    Tak pytam bo nadal nie kupiłem, kumpel pokazał mi taki fi...
    17 paź 2015 08:27
  • mistrzCK%s - zdjęcie
    mistrzCK napisał:
    Piszę o swoim, ale to jest to samo.
    16 paź 2015 15:12
06 paź 2015 19:32    Bartq w Sprzęt
- - - - -
185 Wyświetleń
");

Gnarbox jest odpowiedzią na specyficzną potrzebę użytkowników kamer sportowych. Aby przygotować jakiekolwiek wideo podczas wyjazdu np. na narty, musielibyście mieć ze sobą komputer. Dlatego też w zdecydowanej większości, jeśli nie wszyscy, przygotowujemy filmy po powrocie z wyjazdów. Jak to się czasami kończy? Gigabajtami surowych plików zalegających w czeluściach dysku.

 

Gnarbox jest niewielkich rozmiarów urządzeniem, które jest wyposażone w dysk twardy, WiFi, 4 GB pamięci RAM, czterordzeniowy procesor i baterię, która starczy na 7 godzin pracy. Za pomocą WiFi Gnarbox łączy się ze smartfonem, na który ściągamy dedykowaną aplikację. Z pomocą takiego zestawu jesteśmy w stanie przygotować przyzwoite wideo, nawet w jakości 4K, oraz szybko je udostępnić w sieci.

 

Gnarbox ma spełnić 4 główne zadania: przechowywać pliki, pomóc je uporządkować, umożliwić edycję oraz udostępnianie wideo. Oczywiście kluczową cechą produktu jest jego kompaktowość, która umożliwia edycję już chwilę po wydarzeniu, które filmowaliśmy. Gnarbox ma wbudowane 128GB pamięci i może nawiązać połączenie z 4 telefonami na raz. Dodatkowo urządzenie jest wodoodporne do 1 metra.
Podczas gdy my dbamy o odpowiednią edycję wideo przy użyciu aplikacji mobilnej, Gnarbox wykonuje „czarną robotę”, dzięki czemu bez względu na nasz telefon, możemy pracować na plikach GoPro nawet w jakości 4K. Mocną stroną jest możliwość obsługi również plików wideo z innych urządzeń, np. z aparatów cyfrowych.

 

Edycja wideo obejmuje takie opcje jak dzielenie klipu klatka po klatce, zwolnienia i przyspieszenia klipu, poprawę światła, kolorów, nakładanie filtrów oraz nanoszenie na klip muzyki. Po zakończonej edycji możemy oczywiście wyeksportować gotowy klip w wybranej przez nas rozdzielczości.

 

Gnarbox zakończył kampanię na Kickstarterze z bardzo dobrym wynikiem, przekraczając kilkukrotnie wymaganą kwotę. Dzięki temu, już wiosną 2016 będziemy mogli się cieszyć tym urządzeniem za około 250$.

 

Zapraszamy do dyskusji na temat urządzenia w temacie na FORUM.

 

 


0 Comments

"); ipb.templates['comment_delete'] = new Template("

Potwierdź usunięcie

Jesteś pewny, że chcesz usunąć ten komentarz?

"); ipb.templates['comment_hide'] = new Template("

Ukryj komentarz

Ta opcja ukrywa komentarze, ale moderatorzy nadal będą mogli je zobaczyć.

");
" } ); } $('gbl_d').update( "" ); _last = ipsLightbox.lightboxImage.src; } } /* Check for init and then keep checking for new image */ _to = setTimeout( "gbl_addDownloadButton()", 1000 ); } //]]>