Skocz do zawartości


Ostatnio napisane posty
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  jaki masz na to budżet?
  04 cze 2018 19:22
 • Kosa%s - zdjęcie
  Kosa napisał:
  Minutnik z Ikei fajna sprawa i sprawdza się w wielu sytua...
  23 maj 2018 09:42
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
 • dawidos_333%s - zdjęcie
  dawidos_333 napisał:
  Czy ktoś używa/używał takiej głowicy obrotowej do TimeLa...
  26 kwi 2018 21:21
09 mar 2017 22:30    Bartq w Sprzęt
- - - - -
1647 Wyświetleń
");

Wodoodporny, gotowy do latania w każdych warunkach – to nowa propozycja od DJI dedykowana do wykorzystania przemysłowego. Matrice 200, 210 i RTK może poszczycić się znakomitym wyposażeniem – oprócz kamery FPV, dron został uzbrojony w dwie kamery wysokiej jakości, które mogą być wykorzystane przy inspekcjach budowlanych, mapowaniu terenu, w geodezji, akcjach poszukiwawczych i ratowniczych w zasadzie w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Dołączona grafika

 

Skierowany do zadań specjalnych seria Matrice 200 posiada certyfikat IP43, który oznacza wysoki stopień wodoodporności umożliwiający odbywanie lotu w deszczu. Dron może również latać w temperaturach poniżej zera stopni – Matrice zawdzięcza to dedykowanemu systemowi podgrzewania baterii i czujników, który uruchamia się automatycznie gdy temperatura spadnie poniżej zera.

 

Matrice 200 umożliwia zamocowanie dolnego stabilizatora dla jednej dużej kamery, takiej jak Zenmuse X4S, X5S, kamery termicznej XT lub też kamery Z30, która umożliwia dokładne zbliżenia z odległości 40 metrów.

 

Dołączona grafika

 

Kolejnym modelem dostępnym w sprzedaży jest Matrice 210, który umożliwia zamianę pojedynczego, dolnego gimbala, na podwójny stabilizator na dwie kamery lub na pojedynczy stabilizator mocowany na górze platformy (co ma szczególne zastosowanie przy inspekcji np. mostów).
Dołączona grafika
Trzecim modelem dostępnym do zamówienia jest Matrice 210 RTK umożliwiający najdokładniejsze, nawet do centymetra, pomiary geodezyjne (real-time kinematic). Podobnie jak model Matrice 210, RTK może zostać wyposażony w gimbal umieszczony na górze platformy, pojedynczy dolny lub podwójny dolny stabilizator.

 

Wszystkie modele Matrice będą kompatybilne z oprogramowaniem Flighthub, które ma za zadanie przesył danych bezpośrednio z drona do biura, co ma ułatwić nadzór nadpływających danych z wielu dronów jednocześnie.

 

Dołączona grafika

 

Z racji wymagających warunków, w których przyjdzie pracować tym platformom, ich konstrukcja jest wzmocniona i waży łącznie 3.8 kg. Dzięki temu dron jest stabilny nawet na silnym wietrze i osiąga udźwig do 2 kg. Jego czas pracy, dzięki zastosowaniu wielu akumulatorów, osiąga imponujące 38 minut, a zasięg to nawet 7 km.

 

Do dyskusji zapraszamy do tematu na FORUM.

 

DJI Matrice 200
Album: DJI Matrice 200 series
10 grafiki
0 Komentarze


Zobacz inne artykuły
GoPro wchodzi na giełdę
Sony Action Cam z 4K
Free Wizmount Package - 2 k...

0 Comments

"); ipb.templates['comment_delete'] = new Template("

Potwierdź usunięcie

Jesteś pewny, że chcesz usunąć ten komentarz?

"); ipb.templates['comment_hide'] = new Template("

Ukryj komentarz

Ta opcja ukrywa komentarze, ale moderatorzy nadal będą mogli je zobaczyć.

");
" } ); } $('gbl_d').update( "" ); _last = ipsLightbox.lightboxImage.src; } } /* Check for init and then keep checking for new image */ _to = setTimeout( "gbl_addDownloadButton()", 1000 ); } //]]>