Skocz do zawartości


Najwieksza polska giełda kryptowalut
Ostatnio napisane posty
 • Michal%s - zdjęcie
  Michal napisał:
  https://www.zhiyun-tech.com/EVO2
  12 cze 2018 08:03
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  jaki masz na to budżet?
  04 cze 2018 19:22
 • Kosa%s - zdjęcie
  Kosa napisał:
  Minutnik z Ikei fajna sprawa i sprawdza się w wielu sytua...
  23 maj 2018 09:42
 • Gracek%s - zdjęcie
  Gracek napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk...
  01 maj 2018 09:43
 • mistrzCK%s - zdjęcie
  mistrzCK napisał:
  Poczytaj o minutniku z ikea. Za 100 zł zakupisz 5 sztuk
  28 kwi 2018 22:35
16 sie 2014 12:12    Bartq w Akcesoria
- - - - -
2712 Wyświetleń
Firma Knog, to australijska firma produkująca akcesoria rowerowe oraz oświetleniowe. Inżynierowie firmy postanowili wypełnić pewną lukę jeżeli chodzi o akcesoria GoPro, czyli dodatkowe oświetlenie. Dzięki lampie Qudos Action będziemy mogli używać kamer sportowych w miejscach, gdzie wcześniej ze względu na bardzo słabe oświetlenie było to niemożliwe.
Lampa posiada solidne, aluminiowe wykończenie oraz uchwyt znany z kamer GoPro. Do zestawu dołączone jest mocowanie, które umożliwia umieszczenie lampy zaraz obok kamery.

Lampa posiada trzy tryby pracy: Action Sports, który oferuje szeroki kąt światła, Target Spot, w którym lampa świeci bardziej skoncentrowanym w jednym punkcie światłem oraz tryb Ambient, w którym uzyskamy najszerszy kąt doświetlenia. Przy każdym trybie użytkownik ma możliwość wybrania dodatkowo mocnej lub słabszej wiązki światła.
Qudos Action świeci w barwie 5000k, czyli tej najbardziej zbliżonej do światła dziennego. Lampa zasilana jest przez wymienny akumulator 1000 mAh ładowany przez złącze USB. Czas pracy lampy w zależności od tego, w którym trybie pracuje, waha się od 42 minut do czterech godzin. Na obudowie lampy znajdziemy również wskaźnik zużycia baterii.

Dużą zaletą lampy jest wodoodporność do 40 metrów, przez co spokojnie może być używana podczas nurkowania. Lampa waży 150 gram i jest dostępna w kolorze czarnym i szarym. Kamerę, po zastosowaniu stopki dołączonej do zestawu, można również używać z lustrzankami.

Lampy nie udało nam się na razie znaleźć w polskiej dystrybucji, jednak cena 99,95 euro na oficjalnej stronie producenta może trochę odstraszać.

Zapraszamy do dyskusji na temat tego ackesorium w temacie na forum.


0 Comments