Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Jaka Kamerka'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

alex22

alex22

    Newbie

  • Użytkownik
  • 28 postów
    Witam. W grudniu chciałbym kupić sobie coś w stylu go pro. Mój budżet to max 400zl .Mam też możliwość kupienia na ebay.com. I co kupić? Będę chciał nagrywać w 720p, potrzebuje w miarę wytrzymalej. będę jej używał w raczej do kamerowania zjazdów na nartach. (Kamera na kasku lub na klatce piersiowej). Oczywiście nie musi być to gopro, możejest jakiś w miare dobry overmax/ goclever czy coś innego. Pzdr


    Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

    #2

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1925 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
    Ja bym ci radził kupić GoPro Hero 2, ale wątpie czy zmieścisz się w budżecie. A do tego jeszcze szelki i inne mocowania, także zapomnij. Co do reszty to powiem tak. Jako snowboardzista ;) Chcesz jeździć w Alpach, ale nie masz kasy i jeździsz na górce pod blokiem. Może lepiej odłożyć i mieć satysfakcję?
    Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy :roll:
    Pozdrawiam

    #3

    LeoDogg

    LeoDogg

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPip
    • 1025 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera: GoPro 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
    Nie ma opcji zeby kolega sie w 400 pln wyrobil z Hero 2 i do tego szelki i inne mocowania.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #4

    alex22

    alex22

      Newbie

    • Użytkownik
    • 28 postów
      Ale mam ten budżet jaki mam. I co do 400zł kupić? To było moje pytanie a ty w na nie w sumie nie odpowiedziales.

      Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

      #5

      Ro83rt

      Ro83rt

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 240 postów
      • Miejscowość:TM
      • Kamera: GoPro Hero3 White
      • Karta pamięci: Sandisk 32GB (10)
      Goclever w wersji gold jest fajnie wyposażona i wideo tez przyzwoite kręci jak za te pieniądze, wiec myśle ze warto. Ale nowa chyba przekracza budżet delikatnie.

      #6

      alex22

      alex22

        Newbie

      • Użytkownik
      • 28 postów
        Właśnie miałem na oku tego go goclevera gold. Kosztuje 390zł więc spoko. Zestawik w miare też ok. Myślałem też nad Overmax activecam 02.

        Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

        #7

        LeoDogg

        LeoDogg

          Wyjadacz

        • Użytkownik
        • PipPipPip
        • 1025 postów
        • Miejscowość:Ciechanów
        • Kamera: GoPro 3 Black
        • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
        Sorki - pisalem w odp. postu Mistrza CK :)
        Jeseli tak to bierz tego GoClevera a jak sie spodoba to koedys sobie wymieniaz na cos lepszego :)

        Ja i cała ta moja twórczość ;)

         




         


        #8

        alex22

        alex22

          Newbie

        • Użytkownik
        • 28 postów
          Poczekam do grudnia na przeceny z okazji mikołaja :) Może uda mi się wyrwać używana GoPro hero 1 za max 500zl. Jak nie to wezmę tego go clevera ;)

          Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

          #9

          mistrzCK

          mistrzCK

            I'm a Pro!

          • Użytkownik
          • PipPipPipPip
          • 1925 postów
          • Miejscowość:Kielce
          • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
          • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
          Gocleaver - ROZDZIELCZOŚĆ HD 720P (1280 * 720p) Pixels @ 30fps, VGA (640 * 480) Pixels @ 30fps
          Nie no moim zdaniem to lepiej se dobry futerał na telefon kupić i z telefonu nagrywać i odkładać na Hero2.
          Hero1 szybko zabraknie ci ilości klatek na slowmo i ma słabe zdjęcia do time. Kupisz i szybko będziesz chciał czegoś więcej. Inni producenci, to... inni producenci. Miałem Hero, teraz używam Hero2, mam zamiar kupić Hero4. Sony i drift wg mnie odpadają, bo nie ma tego jak zamontować na szelkach. Ten Gocleaver też ma taką budowę do kitu. Za to jest wyświetlacz. Ja na desce i tak wyświetlacza nie używam, no bo ciężar, a kąty nagrywania są tak duże, że nie da się nie złapać ujęcia. Wyświetlacz na kasku, szeklach czy narcie i tak jest bezużyteczny.
          Lepiej kup coś na 4-5 lat, niż po pierwszej zimie kupować nowe.
          Do Mikołaja daleko, szukaj na eBay, tam są w dobrych cenach używki Hero2.
          Będzie Pan zadowolony ;)
          Pozdrawiam

          #10

          alex22

          alex22

            Newbie

          • Użytkownik
          • 28 postów
            Nie. Ten GoClever nagrywa też w 1080p /30 fps. Ja widziałem na własne oczy filmik z hero 1 i w zupełności tyle mi wystarczy.

            Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

            #11

            mistrzCK

            mistrzCK

              I'm a Pro!

            • Użytkownik
            • PipPipPipPip
            • 1925 postów
            • Miejscowość:Kielce
            • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
            • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
            Jak zaczniesz kleić i montować filmy to się okaże że nie wystarczy. Uwierz mi. Hero1 i ten Gold mają słabe matryce - 5MPx.
            Dynamiczne ujęcia ci będą kratkować albo nie wychodzić płynnie. O slow motion możesz w sumie zapomnieć.
            Ja na Twoim miejscu po prostu wolałbym kupić raz a dobrze, niż badziew który po paru wypadach okaże się do wymiany na mocniejszy sprzęt.
            Poczytaj inne wątki lub listę życzeń wtedy mniej więcej zobaczysz co użytkownicy już sądzą o modelach, czego brakuje lub chcieliby zmienić.
            No jak czytam że ten Gold ma 80min czasu filmowania, to od razu ci podpowiem z doświadczenia, abyś do ceny doliczył 4 dodatkowe baterie na jeden wypad na stok.
            Ja kupiłbym Hero2 używane.
            Pozdrawiam

            #12

            alex22

            alex22

              Newbie

            • Użytkownik
            • 28 postów
              Wiem wiem. No będę próbował wychaczyc GP 2 z szelkami i mocowaniami do 180$. Jeżeli nie to cóż hero 1 może na allegro.

              Wysłane z mojego ST17i za pomocą Tapatalk 4

              #13

              nobi

              nobi

                Specjalista

              • Użytkownik
              • Pip
              • 165 postów
              • Miejscowość:Jarosław
              • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
              • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb
              Sprzedaje kolejną GoPro Hero 1 i tak powiem Ci podbijają zawsze cenę, poniżej 600zł jeszcze nie sprzedałem więc uskubaj może troszkę więcej, a w grudniu jeszcze by staniały lekko...dla początkującego jak znalazł lecz tylko w dobrym świetle. Spójrz na kanał kolegi na yt i to na GoPro 1.
              powolutku się ziemniaczki gotują...