Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

BacPac Wi-Fi do GoPro Hero 2.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

BetPay

BetPay

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: 16GB

Witam.

Jestem posiadaczem GoPro Hero 2 i postanowiłem kupić "plecaczek" wi-fi, żebym mógł widzieć co nagrywam na telefonie. Niestety nigdzie takiego nie mogę znaleźć, a wiem, że istnieje.

Wiem, że przy pilocie ( ) jest moduł wi-fi, Ale czy on będzie działał z telefonem?

 

Pozdrawiam



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1951 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Cześć.

Ja jakiś czas temu sprzedawałem taki zestaw.

Działa z telefonem i pilotem. W zestawie dodatkowe plecki i kabelek. Teraz jest to dość niepopularne ze względu na to że Hero2 to stary model.

Czasami trafi się na allegro lub tablicy.

Pozdrawiam

 

[edit] pilot w żaden sposób nie działa z telefonem. Telefonem lub pilotem steruje się kamerą przy pomocy modułu bacpac.



#3

BetPay

BetPay

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: 16GB

Wiem, że stary model.. Kupowałem ją chyba 2 lata temu, wtedy okazyjnie za 800zł. Ale wymieniać na 3+ według mnie się nie opłaca, bo ta spełnia wszystkie moje wymagania :) Dzięki za odpowiedź. Poszukam, może coś używanego, okazyjnie wpadnie, bo 400zł to stanowczo za dużo :)



#4

BetPay

BetPay

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: 16GB

Cześć.

Ja jakiś czas temu sprzedawałem taki zestaw.

Działa z telefonem i pilotem. W zestawie dodatkowe plecki i kabelek. Teraz jest to dość niepopularne ze względu na to że Hero2 to stary model.

Czasami trafi się na allegro lub tablicy.

Pozdrawiam

 

[edit] pilot w żaden sposób nie działa z telefonem. Telefonem lub pilotem steruje się kamerą przy pomocy modułu bacpac.

Sory, źle napisałem. chodzi mi o to. Żeby powiązać GoPro z pilotem potrzebny jest modłuł Wi-FI. I pytanie jest takie czy ten moduł wi-fi, który przyczepiam do kamery umożliwia mi komunikację z telefonem. I takiego mudułu właśnie potrzebuje :)



#5

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1951 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Sory, źle napisałem. chodzi mi o to. Żeby powiązać GoPro z pilotem potrzebny jest modłuł Wi-FI. I pytanie jest takie czy ten moduł wi-fi, który przyczepiam do kamery umożliwia mi komunikację z telefonem. I takiego mudułu właśnie potrzebuje :)

Mi się wydaje że napisałem dobrze :)

Bacpac umożliwia łączność z telefonem i pilotem. Możesz na telefonie oglądać co nagrywasz, zmieniać ustawienia etc. Tak jak napisałem. Szukaj na tablicy i allegro używek. Mój BacPac poszedł chyba za 180 zł.

Pozdrawiam



#6

BetPay

BetPay

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GoPro Hero 2
  • Karta pamięci: 16GB

A jak to mam wpisać? Bo kiedy przeglądam plecaczki to nie ma takich, a w wyposażeniu pilotów nie ma BacPaca



#7

mjog71

mjog71

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:wrocław
  • Kamera: gopro hd2 wifi bacpac
  • Karta pamięci: 16GB

Witam,

no cóż, i ja zaryzykowałem i kupiłem sobie pod choinkę wifi bac pac do hero2. ?Czyli full oldschool :)

Ściągnąłem cineformstudio, instalowałem na dwóch systemach i XP i win10, niestety na żadnym z nich nie widzi bac paca, mam globalny problem ze sterownikami.Instrukcja ze strony gopro pod win10 również nie zadziała.

W czym tkwi problem?

PZDR Marek

 

 

 




Wróć do GoPro Hero2 · Następny nieczytany temat →