Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Karuzela na kask :)

Karuzela kask

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

PiotrSK

PiotrSK

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:PODBESKIDZIE
  • Kamera: HERO 3+ BE
  • Karta pamięci: 32GB (10)
Znajomek wprowadził w życie projekt karuzela domowej produkcji... Niżej efekty z szybkiego wypadu na Czantorię... Moim zdaniem bardzo ok :) Czekam, aż moja padlina wróci z serwisu (1,5 miesiąca i nadal nic ) i też będę testował.



#2

KilereQ

KilereQ

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 184 postów
  • Miejscowość:Łuków (lubelskie)
  • Kamera: GoPro HERO 2014
  • Karta pamięci: 2x Sandisk Ultra 32Gb 48mb/s

fajny patent i filmik. Jakbyś mógł napisać z czego i jak to zostało wykonane  :roll:



#3

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32
Karuzele to macie na placu zabaw....
Wujek google :
Pov camera ROTOR helmet

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


  • mistrzCK lubi to

#4

PiotrSK

PiotrSK

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:PODBESKIDZIE
  • Kamera: HERO 3+ BE
  • Karta pamięci: 32GB (10)

Ale chłopaku Amerykę odkryłeś :) Niby na czym wzorowany był gadżet :P

 

Pozdrawiam z "karuzeli"



#5

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

nie chodzi czy odkryłem Amerykę czy Madagaskar....

chodzi o to by mądrzę tytułować posty by łatwo je potem WYSZUKAĆ

po co ?

Po to by uniknąć sytuacji że za tydzień przychodzi świeżak który nie wie co z kamerą zrobić ale spodobała mu się ,,karuzela" ....

i co znajdzie ? NIC !

a wpiszę w szukajkę ROTOR i świeżak odkryję pozostałe Ameryki...

tak proste a jakże trudne....


  • Lukasz i jacqu1916 lubią to

#6

PiotrSK

PiotrSK

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:PODBESKIDZIE
  • Kamera: HERO 3+ BE
  • Karta pamięci: 32GB (10)

Oj tam, oj tam... to nie apteka :) Swieżak wpisze w googlach karuzela GoPro i wyskoczy mu mnóstwo wyników wyjasniających "o co kaman"

 

Nie ma co reklamować jednej firmy bo ów rotor to producent!!!

 

Pozdrawiam czule ;P



#7

Cyga

Cyga

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 164 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Kamera: Hero 3 Black edition
  • Karta pamięci: Samsung 64GB (10) microSDXC

Mógłbyś wrzucić instrukcje jak to jest zrobione? :D chętnie bym spróbował :) 



#8

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

właśnie o ty wiele razy już mówiłem dlaczego spada poziom tego forum....

google: DIY rotor helmet camera gopro

znajdziesz pierdylion filmów co i jak zrobić...



#9

Marek

Marek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Gliwice

Swieżak wpisze w googlach karuzela GoPro i wyskoczy mu mnóstwo wyników wyjasniających "o co kaman"

 
Nie jest źle z szukaniem w ten sposób. Widocznie w Polsce wciąż jest sporo użytkowników kamer, posługujących się uparcie językiem polskim (francuskie carrousel spolszczono wieki temu). 
 

właśnie o ty wiele razy już mówiłem dlaczego spada poziom tego forum....
google: DIY rotor helmet camera gopro
znajdziesz pierdylion filmów co i jak zrobić...

 
To sprawdź jeszcze opcję . Nie ma pierdyliona filmów, ale jest trop dość czytelny, by nawet mało bystry poszukiwacz informacji po chwili dotarł do pierdyliona.
Według mnie, powyższy przykład dowodzi, że poziom forum rośnie, a Cyga tylko nie przeczytał wątku. Przecież podałeś wyżej słuszną nazwę ;).
 
PiotrSK, czy taka rura na głowie nie komplikuje jazdy na desce? Bo chyba nie jeździ się tak samo jak w kasku bez dinksów? Strach z tym na głowie zjeżdżać z trasy między świerki :).


  • Rhotax lubi to

#10

elvisek

elvisek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Lubin
  • Kamera: GP4Silver
  • Karta pamięci: Kingston, 64 GB, (10)

Witam

Pochwalę się moim rotorem, w którym kółko meblowe (często spotykane jako element obrotowy) ostatecznie zastąpiłem łożyskiem tocznym.

Łożysko osadziłem w własnego projektu obudowie, którą za browarka wykonał mi z "kwasiaka" znajomy tokarz. Ja tylko wykonałem w obudowie wycięcie na rurkę. Do zamocowania całości na kasku zastosowałem szybkozłączkę  zatrzaskową obrotową, gdzie w miejsce części obrotowej znalazła się śruba M5 mocująca wewnętrzny pierścień łożyska z zatrzaskiem. Łożysko kulkowe 625 o wymiarach 16x5x5 przymocowane w obudowie pierścieniem wewnętrznym segera W16. Rurka na kamerę aluminiowa fi15 długość 1m. Do przymocowania uchwytu kamerki idealnie sprawdził się kołek rozporowy 12x60 który umieściłem na końcu rurki i przykręciłem srubą M5. Na przeciwwagę kamerki zastosowałem duże podkładki o wewnętrznej fi 17, gdzie po zastosowaniu opasek zip wystąpiło ciasne pasowanie ciężarków z rurką (co pomaga w wyważaniu sprzętu i zapobiega zsuwaniu się ciężarków z rurki).

  Załączony plik  22.jpg   53,84 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  01.JPG   177,06 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  02a.jpg   100,15 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  02b.jpg   115,22 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  05.JPG   206,66 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  07.JPG   238,87 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  14.JPG   255,44 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  15.JPG   220,26 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  16.JPG   255,72 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  17.JPG   272,92 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  18.JPG   229,5 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  19.JPG   335,84 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  20.JPG   276,25 KB   8 Ilość pobrań

Pozdrawiam