Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro 4 Black - Problem z bateria ?

gopro bateria problem surf hero black

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

batrek

batrek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Krakow
  • Kamera: GoPro 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

Witam ponownie,

 

Trzy dni temu, podczas odpalenia kamerki i proby nagrywania, zaczela mi sie ona wylaczac po okolo 3 sekundach nagrania. Kilka prob pozniej wylaczala sie ona tuz po wlaczeniu, a potem bylo juz tylko gorzej bo wogole sie nie wlaczala (wyglada to tak jakby byla rozladowana bateria co jest niemozliwe poniewaz ladowalem ja dzien wczesniej).

 

Dodam, ze na kablu wszystko dziala jak nalezy. Kamerka zachowuje sie tak jakby po prostu nie widziala baterii, a co dziwne podczas proby ladowania wszystko zachowuje sie niby normalnie (czerwona dioda sygnalizujaca ladowanie swieci sie, a nastepnie gasnie, mimo to po odpieciu kabla kamerki nie da sie wlaczyc). Co moze byc przyczyna takiego problemu ? Czy istnieje mozliwosc ze uszkodzila sie bateria w jakis dziwny sposob ? Software mam aktualny. Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam, Bartek



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1643 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Dlatego właśnie lepiej baterię ładować w ładowarce, a nie kamerze.

Sprawdź czy na pewno nie masz włączonego wifi. Dokup drugą baterię od chińczyka, będziesz wiedział czy winna bateria, czy zepsuta kamera.

Pozdrawiam



#3

batrek

batrek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Krakow
  • Kamera: GoPro 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

Podejrzewam, ze to nie przez ladowanie, bo kamera jest nowa i byla ladowana raptem 2-3 razy dopiero (za pomoca laptopa). Dzis ide do sklepu tam dadza mi inna baterie zeby sprawdzic.. mam nadzieje ze bedzie dzialac i ze to problem z bateria a nie kamerka..



#4

batrek

batrek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Miejscowość:Krakow
  • Kamera: GoPro 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

Problemem okazala sie uszkodzona bateria. Dziwne bo kamerka jest nowa i bateria byla ladowana moze max z 3 razy tylko i wylacznie za pomoca laptopa.

W innej kamerce bateria ta rowniez sie nie laduje.

Mozecie mi powiedziec jak wyglada sprawa reklamacji samej baterii ? Srednio mi sie widzi oddawac cala kamerke i czekac nie wiadomo ile na decyzje..



#5

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2376 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

napisz do freeway, innej opcji nie ma, opisz im sytuacje i powiedzą ci co robić


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#6

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
  • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
Napisz ze bateria jest zepsuta, zrobiles test i stwuetdziles ze jest uszkodzona i czy mogliby wysłać zamienić baterie ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro, bateria, problem, surf, hero, black