Skocz do zawartości

Najwieksza polska giełda kryptowalut
Zdjęcie

DOME

Dome gopro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

jacqu1916

jacqu1916

I'm a Pro!

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Właśnie doszedł mój :)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

mistrzCK

mistrzCK

I'm a Pro!

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1963 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Ja kupiłem takie coś.

http://www.ebay.pl/i...872.m2749.l2649

Trzeba uważać na zatrzask. Jest słabej jakości i na sznureczku ułatwiającym otwieranie. Bałem się żeby się przypadkiem nie otworzył pod wodą i całość podmieniłem na oryginalny zatrzask z obudowy zamkniętej. 

Pozdrawiam

glazbiker

glazbiker

Użytkownik

• Użytkownik
  • 70 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • Kamera: gopro hero 3+
  • Karta pamięci: sandisk 16gb
Jak się spisuje ten shoot? Jakoś wykonania zadowalająca? Chodzi mi o transport. Będę jechał z plecakiem, który będzie także w łuku bagażowym samolotu i zastanawiam się czy należy to jakoś szczególnie zabezpieczać?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

piotrw87

piotrw87

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Kamera: GP Hero 5 black

Cześć, na alli są w niezłej cenie polecane przez was i nie tylko obudowy podwodne Dome Shoot 6" z osłoną i bez osłony. O ile osłona przeciwsłoneczna obiektywu w lustrzance ma swoje zastosowanie, o tyle tu wątpię w jego zasadność. Czy ktoś z was miał do czynienia z obiema obudowami i ma jakieś porównanie? Jak wiadomo obudowa będzie używana pod wodą i ciekaw jestem czy te listki nie będą przeszkadzały w nurkowaniu.

geochriss

geochriss

Użytkownik

• Użytkownik
  • 80 postów
  • Miejscowość:Sucha Beskidzka
  • Kamera: GP Hero 3 Black
  • Karta pamięci: 32GB

Cześć, na alli są w niezłej cenie polecane przez was i nie tylko obudowy podwodne Dome Shoot 6" z osłoną i bez osłony. O ile osłona przeciwsłoneczna obiektywu w lustrzance ma swoje zastosowanie, o tyle tu wątpię w jego zasadność. Czy ktoś z was miał do czynienia z obiema obudowami i ma jakieś porównanie? Jak wiadomo obudowa będzie używana pod wodą i ciekaw jestem czy te listki nie będą przeszkadzały w nurkowaniu.

Listki tzw tulipan nie przeszkadza w nurkowaniu. Ma za zadanie niwelowac odblaski słoneczne ktore mogą sie pojawić na szerokim kącie kamery. Masz na myśli dodatkowe opory pod wodą???

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

piotrw87

piotrw87

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów

[...] Masz na myśli dodatkowe opory pod wodą???

Tak, czy po prostu nie pływa się z nią jakoś wyraźnie gorzej. Do obiektywów w lustrzankach używam osłon typu tulipan ale nie wiem czy ma to sens tutaj.

geochriss

geochriss

Użytkownik

• Użytkownik
  • 80 postów

Tak, czy po prostu nie pływa się z nią jakoś wyraźnie gorzej. Do obiektywów w lustrzankach używam osłon typu tulipan ale nie wiem czy ma to sens tutaj.

Pływa sie normalnie. Jak już kupujesz to bierz wersje LCD oraz uchwyt no i oczywiście mocne oswietlenie

piotrw87

piotrw87

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów

Pływa sie normalnie. Jak już kupujesz to bierz wersje LCD oraz uchwyt no i oczywiście mocne oswietlenie

Zauważyłeś lepszą jakość obrazu przy nurkowaniu z Dome w porównaniu do zwykłej obudowy wodoszczelnej bez Dome?
Nie nurkuje ze sprzętem, tylko ABC do ~10m.

Z GPH 5 black prawie nie używam wodoszczelnej obudowy, czasami na plaży. Tylko raz przegiąłem z głębokością i uszczelki delikatnie puściły przy obiektywie bo wyszła mgiełka.

geochriss

geochriss

Użytkownik

• Użytkownik
  • 80 postów

Zauważyłeś lepszą jakość obrazu przy nurkowaniu z Dome w porównaniu do zwykłej obudowy wodoszczelnej bez Dome?
Nie nurkuje ze sprzętem, tylko ABC do ~10m.

Z GPH 5 black prawie nie używam wodoszczelnej obudowy, czasami na plaży. Tylko raz przegiąłem z głębokością i uszczelki delikatnie puściły przy obiektywie bo wyszła mgiełka.

Lepsza jakość na bokach kadru (po to jest dome port) Poczytaj sobie troche po co w ogóle stosuje się Dome Port. Shoot w współpracy z GP3+ wytrzymuje 40m glebokosci-sprawdzilem

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dome, gopro