Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Ktoś z kamerkami na Otwarciu Parku (Poznań)?

SW Poznań

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seba22

Seba22

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów

    Witam, pytam się i zapraszam na otwarcie Parku Street Workout (jeszcze nie wiadomo kiedy) do Poznania!
    Nawet jeżeli ktoś pierwsze słyszy o parku i SW, to i tak zachęcam do przyjścia i zebrania materiału wideo, ten sport wyjątkowo dobrze odpowiada charakterystyce kamerek sportowych i w Post Produkcji można wyczarować przyjemne kawałki;)

    Na zachętę moje dwa wideo z własnego SW Parku;)
    1. 

    2. 

     

    Jakieś pytania? Chętnie odpowiem (Data jeszcze nie jest znana), miejsce owszem:
     (Plac Winogrady)
    Koszt samych drabinek to 200 000 tysięcy złotych, więc myślę, że warto:)
     


    Cześć jestem na  oraz   :?


    #2

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk
    Sorry ale ja tu żadnego zastosowania kamer sportowych nie widzę, a emocje jak na grzybach ;)

    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #3

    Seba22

    Seba22

      Newbie

    • Użytkownik
    • 31 postów
      Nikt Cię na siłę nie ciągnie, a w temacie powinny się wypowiadać osoby zainteresowane, bo w tym momencie nic nie wnosisz do tej rozmowy ;)

      Cześć jestem na  oraz   :?


      #4

      Bartq

      Bartq

        Administrator

      • Admin
      • 544 postów
      • Miejscowość:Warszawa
      • Kamera: GoPro Hero 4 Black
      • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

      Sorry ale ja tu żadnego zastosowania kamer sportowych nie widzę, a emocje jak na grzybach ;)

       

      Wręcz przeciwnie, ludzie fajne klipy robią nawet z łowienia ryb, więc czemu nie na street workout? Wystarczy poszukać na YT, jest dużo fajnego materiału.

       

      P.S. Trzymajcie się tematu, inne posty będę wywalał. A jeśli jeszcze raz zauważę choćby troszkę prowokacyjną wypowiedź, to na usuwaniu postów się nie skończy, dotyczy również Modów.


      • skiper83 i Ziem lubią to

      FORUM | |    |

       






      Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SW, Poznań