Skocz do zawartości

Baza pilotów dronow
Zdjęcie

Mikrofon Seramonic Go mic - problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

jerry46

jerry46

Użytkownik

• Użytkownik
  • 60 postów
  • Kamera: gph4

Witam, mam prośbę do właścicieli mikrofonu Seramonic go mic  - czy moglibyscie sprawdzic czy u Was ten mikrofon po podłączeniu do gopro siedzi stabilnie w gnieździe? u mnie strasznie mocno sie rusza, tak jakby czesc centralna z elektronika byla luzna w plastikowej czarnej obudowie. przy niewielkich ruchach kamery mikrofon rusza sie na boki.

dawidos_333

dawidos_333

Newbie

• Użytkownik
  • 32 postów
U mnie jest sztywno z gp4

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dawidos_333

dawidos_333

Newbie

• Użytkownik
  • 32 postów
Zapomniałem musiałem trochę podszlifować otwór w plastikowej obudowie bo nie dochodził do końca

jerry46

jerry46

Użytkownik

• Użytkownik
  • 60 postów

dzieki za odpowiedz, chodzilo mi nie tyle o samo polaczenie z gopro - bo tutaj jest sztywno a o ta czarna obudowe. tzn. zlap w jednej dloni za zlota koncowke i delikatni druga dlonia poruszaj czarna czescia. u mnie lata on bardzo luzno, tak jakby calosc nie byla dobrze spasowana. po wpieciu do gopro to wlasnie to lata.
gdybym mocno owinal tasma - bedzie sztywno. naprawic sie chyba tego nie da - bo obudowa jest na wcisk (u gory jest mala srubka ale ona nie ma akurat znaczenia w tym przypadku).

gdybys mogl sprawdzic byloby super.

dawidos_333

dawidos_333

Newbie

• Użytkownik
  • 32 postów
Jakiś minimalny luz mam ale naprawdę minimalny

jerry46

jerry46

Użytkownik

• Użytkownik
  • 60 postów

dzieki za odp, fajnie gdyby ktos  jeszcze sprawdzil. jeden moj znajomy tez korzysta z tego mikrofonu i tez ma taka wade - sama elektronika siedzi mocno w gopro ale ten czarny plastik chroniacy juz nie, podczas nagran jak duzo bedziecie ruszali gopro to slychac delikatne trzaski, najlepiej to slychac na testowym nagraniu w zupelnej ciszy. ja naprawolem to w ten sposob ze obwinalem tasma sama koncowke mocno zciskajac. teraz trzyma duzo lepiej.

dawidos_333

dawidos_333

Newbie

• Użytkownik
  • 32 postów
Albo tak albo reklamować , za dużo nie ma się co przejmować ważne że działa

Baza pilotów dronow