Skocz do zawartości


");
-----

Wydarzenie: Baltic Games - Festiwal Skateboardingu i BMX

w Kalendarz kameryPOV
Dodane przez Bartq , 30 gru 2013


Odbędzie się

15 lut 2014 przez 16 lut 2014 (Wydarzenie kilkudniowe)

Bartq


Źródło: www.

Baltic Games to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Event ten to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających nasz festiwal. Na balticowym festiwalu nie sposób się nudzić – od atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy itp., poprzez konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach. Baltic Games to także muzyka, która kulminuje się podczas koncertów po zakończeniu zawodów. W lutym 2014 roku przyszykowaliśmy dla Was naprawdę niesamowity line-up, który zostanie niedługo ogłoszony.
Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę, staramy się, aby nasza impreza była znana nie tylko w Europie, ale i na całym świecie! Na Baltic Games zapraszani są profesjonalni skateboarderzy i riderzy BMX z najróżniejszych zakątków świata. Już niejednokrotnie odwiedzali nas zawodowcy z USA, w którym sporty ekstremalne są na niesamowicie wysokim poziomie!

Nadchodząca edycja Baltic Games

Od 2008 roku Baltic Games kojarzyło się z latem. Każda z edycji odbywała się w wakacje, dzięki czemu było czuć luźny, słoneczny klimacik. Teraz nadszedł czas na coś czego jeszcze nie było. Już w połowie lutego odbędzie się pierwsza zimowa edycja festiwalu Baltic Games! Ponownie zawodnicy SKATE oraz BMX z całego świata spotkają się w Gdańsku i rozpalą publikę, aż śnieg stopnieje!
Dodatkowo podjeliśmy współpracę z SHC Elements, którzy odwalą świetną robotę z targami street fashion! Będą to największe targi tego typu w Polsce. Dlatego jeśli chcesz zobaczyć nowe kolekcje kluczowych marek streetwearowych, a w sobotę wieczorem być na dobrych koncertach, to nie możesz tego przegapić!
Żeby na tym nie kończyć, również weźmiecie udział w wydarzeniu, które jest skierowane przede wszystkim do graczy, tak nałogowych, co niedzielnych. Czyli kolejna hala zostanie przejęta przez WinG – Winter Gaming Gdańsk. WinG również popularyzuje e-sport w Polsce i chce zdjąć raz na zawsze z gier elektronicznych odium nic nie znaczącej rozgrywki.
Wszystko to będzie się działo na halach Międzynarodowych Targach Gdańsk, czyli Amber Expo! Jest to jedno z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, także warunki na tworzenie tak wyjątkowego festiwalu jak Baltic Games są niesamowite!
  • Zgłoś0 komentarzy

"); ipb.templates['comment_delete'] = new Template("

Potwierdź usunięcie

Jesteś pewny, że chcesz usunąć ten komentarz?

"); ipb.templates['comment_hide'] = new Template("

Ukryj komentarz

Ta opcja ukrywa komentarze, ale moderatorzy nadal będą mogli je zobaczyć.

");
" } ); } $('gbl_d').update( "" ); _last = ipsLightbox.lightboxImage.src; } } /* Check for init and then keep checking for new image */ _to = setTimeout( "gbl_addDownloadButton()", 1000 ); } //]]>